Lista ocen Volkswagen Golf VI (261)

4,1
~Gizzi
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Samochód dobrze wykonany, ergonomicznie bez zarzutu, jednak pozbawiony polotu. To typowy \"wół roboczy\". Ma jeździć i się nie psuć i do tego całkiem przyzwoicie się nadaje. Dosyc cichy w środku (w porównaniu z Focusem). Pewnie się prowadzi pomimo wrażenie zbytniego przechylania się nadwozia na szybko pokonywanych zakrętach. Nic nie stuka i nie puka. Bardzo ekonomiczny silnik (1.6 TDI 105 KM) który pozwala na w miarę dynamiczną jazdę. (Silnik)
~szczególnie zadowolony
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Niezwykle elastyczny. Cichy - nieraz zastanawiamn sie czy nie mam silnika elektrycznego (Silnik)
~carter
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Świetne wyciszony. W sumie oszczędny jeżeli się \"czuje \" samochód. Ktoś tylko zapomniał o pokrywie silnika co jest w tej chwili normą i w tej marce przy innych silnikach. (Silnik)
~boldor
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Nieprzyjemny na niskich obrotach. Hałaśliwy i bardzo nieprzyjemny zimny - w serwisie twierdzą że ten silnik tak ma i działa jak z przebitym wydechem przez pierwsze 45 sekund. Bardzo dynamiczny jak na tę klasę i moc. Gdybym kupował ponownie to 2.0 TDI (Silnik)
~Maniek
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW
Słabe wtryskiwacze, po 200tys km zaczynają szwankować. Mi padł jeden przy 170tys km. (auto chodziło na 3 cylindrach a sinik się telepał jak w esioku, musiałem oddać go do regeneracji. Koszt regeneracji to ok. 650-750zł a nowy 1500zł. Po naprawach wszystko chodzi jak należy. (Silnik)
3,7
~Aro
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Chyba trafiłem na zły egzemplarz, gdyż od początku miałem kłopot z DPF, później doszły wtryski. Mimo to auto dobre, fajnie się jeździ.
~m
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Auto proste i funkcjonalne. Wygodne siedzenia, nie psuje sie
~mike6314
Variant 1.4 TSI 160KM 118kW
nie ma problemow climatronik najlepsza klima na rynku (Wentylacja i ogrzewanie)
3,6
~B
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Mala elastyczność, po wduszeniu pedału gazu reakcja po chwili, czeste redukcje biegów przy dynamicznej jezdzie. (Silnik)
~Jarek_Marek
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Kłopoty kłopoty kłopoty i tak zapiamiętam ten silnik (Silnik)