Lista ocen Volkswagen Golf VI (261)

~oportunity1
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Spalanie bardzo fajne jak na auto które waży ok 1,3 tony, generalnie auto z tym silnikiem do polecenia, jeśli ktoś będzie jeździł bardzo ostrożnie nie powinien spodziewać się zbyt kosztownych napraw, jeśli ktoś będzie żyłował samochód na zimnym silniku to nie ma auta które nie będzie mu się psuło. (Silnik)
3,8
~VWFTW
Hatchback 3d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
Samochód bardzo fajny, szkoda że po ukończeniu się gwarancji musiałem najpierw wymienić rozrząd a po przejechaniu 250km zatarł się silnik. Firma VW nie uznała tego za wadę fabryczną i pokryli tylko część kosztów wymiany silnika na nowy, oraz nie wiedzieli co było przyczyną awarii.
~Andreoz
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Dobrze - Ale szarpie przy ruszaniu, wpada sprzęgło, chrobocze na biegu jałowym przy puszczonym sprzęgle, wg serwisu wszystko ok :) . Jakoś octavia kolegi niema w/w akcji. (Skrzynia biegów)
~FS
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo na plus. Na włączonym silniku siedząc wewnątrz samochodu nie słychać nic. Podczas jazdy też bardzo dobre wyciszenie. (Wyciszenie)
~Łukasz
Variant 1.4 TSI 160KM 118kW
Używam od nowości, przejechałem nim ponad 100 tyś. km. Użytkowany jako auto rodzinne, mega praktyczny, duży bagażnik, świetne właściwości jezdne i mega dynamiczny silnik. Zmianami olej co 10 tyś km i nie było do tej pory żadnych problemów. Polecam jako dynamiczne auto rodzinne.
2,7
~ja
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
silnik 1.2 TSI . Samochód na przedłużonej 5 letniej gwarancji. Od 6 tygodni w serwisie silnika. (Silnik)
4,1
~Stahu
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto mam od pół roku, skrzynia DSG bardzo ładnie pracuje biegi zmieniają sie bardzo płynnie. Auto zarówno do miasta jak i w trasę dla rodziny 2+1 idealne. Ceny czesci do przyjecia. Najbardziej sakakuje spalanie w trasie na tempomacie to tylko 4l. w miescie do 7 max.
~moli
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jednym słowem rewelacja. Jak dla mnie auto piękne. Bezawaryjne i ekonomiczne. Nie bierze oleju. Silnik cichutki. Dobrze sprawdza się zarówno w trasie jak i na mieście. Trochę drogi serwis ale chyba zacznę serwisować poza ASO. Ogólnie bardzo polecam. Nigdy mnie nie zawiódł.
~Kiero
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Przyzwoicie wykonane auto rodzinne. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
~Janek
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Prowadząc Golfa VI ma sie wrażenie jazdy autem sytuowanym klasę wyżej (Układ jezdny)