Oceny Volkswagen LT II 2.8 TD 125KM 92kW 1998-2006

Volkswagen LT II 2.8 TD 125KM 92kW 1998-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen LT II 2.8 TD 125KM 92kW 1998-2006

~Bałtek
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
A więc kupiony 14 lat temu z przebiegiem ponad 200tys. Aktualnie ma 950tys i szczerze... nie chce innego auta. Pakowany wygodny ( wersja na Skandynawię )^^ klimatyzacja. Webasto. Bujany fotel itp. próbowałem innych aut ale dałem sobie spokój.a kilka mankamentów ale to później;)
~jack
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Moim zdaniem jak pilnuje sie podstawowych wymian takich jak filtry olej paski i leje sie olej ten o lepszych parametrach i jeszcze trafi sie na silnik bez ukrytych wad to mozna smialo polecic 2,8 tdi 125KM. Oszczedny i zarazem bardzo dynamiczny . Co do zawieszenia to nic nierobilem, jest wytrzymale jak na nasze drogi . Mam tylko zastrzezenia do do lakieru i licznych ognisk rdzy wynikajacych z odpryskow we wczesniejszych latach eksplatacji...
3,6
~gamast@o2.pl
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
rocznik 2000 poj.2,8 TDI silnik common rail silnik w tym samochodzie to wielka tandeta , co kilka tysięcy padają wtryski bagatela jeden nowy 1500 zł , w "serwisie" vw w Sopocie u Gajosa mechanicy nie mogli sobie poradzić z tym modelem silnika pełna beznadzieja w okresie dwóch miesięcy wydałem 12 000,00 zł na naprawę pompy wtryskowej , którą uszkodzili w serwisie vw , listwę z czujnikami , wtryski .Jednym zdaniem to ostatni vw w mojej firmie...
~Marcin
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Doskonałe auto , pamietac o olejach,zbac o czystosc i zawieszenie i mozna sie cieszyc latami
~slawekpawlicki@wp.pl
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Gdyby moze nowszy silnik ale jak wiadomo to jest tylkomaszyna.
3,5
~vw lt 2.8 125km
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Aby być w miarę zadowolonym co 40.000 km należy regulować zawory (koszt około 150pln). Oprócz tego konieczne jest sprawdzanie pompy oleju, gdy długo nie gaśnie kontrolka ciśnienia. Pompa lubi się rozkręcać (ok.200pln). (Silnik)
~etklimczak@op.pl
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
nie jest może za szybki, ale z ciężarem sobie radzi (Silnik)
~Skorka190@interia.pl
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Na pełnym baku w mieście zrobi nawet 900 km przy ekonomicznej jeździe (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,3
~andrzej szczecin
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
nie polecam nikomu lt duże koszty utrzymania słaba jakość silnika (Stosunek jakość/cena)
~MJ
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Jak na busa OK , najlepiej jednak z jakims ladunkiem bo pusty i koleiny to juz klopot (zwlaszcza twardszy LT 35) (Układ jezdny)