Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B3 Kombi

Arek M, 18 lat temu
Rok produkcji 1993
Volkswagen Passat B3 Kombi 1.8 90KM 66kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
Gówna zaleta o ogromna przestrzeń, wszystko inne na średnim poziomie lub nawet niżej. Zaznaczam, że osbiście nie posiadam takiego samochodu. Przejechałem ok 3 tys km w dwa tygodnie Passatem mojej kuzynki w różnych warunkach drogowych i klimatycznych.
Do spokojnej jazdy. Nie mam obrotomierza ale 20/40/60 km/h na biegach 1/2/3 to maks. Powyżej robi sie głośno i nieprzyjemnie. Mój Sunny 1.6 75KM radzi sobie nieporównywalnie lepiej PS> Wiem że jest dużo mniejszy
Łatwo pomylić 1 z 3 i 1 ze wstecznym
Ogólnie przyjemnie twardy... Naganny na oblodzonych drogach
Jest to pierwsze kombi jakim jeżdzę ale nie mam problemów
Nissan Rulez. No bo kto umieszcza włącznik świateł awaryjnych na kolumnie kierownicy?! Nie ma kontrolki włączonych świateł, że o kontorlce otwartych drzwi nie wspomnę. Kiepskie zegary. W Nissanie można odczytać prędkośc z dokładnością co do kilometra. Na plus: regulacja pochlenia zagłówków i wysoko umieszczone radio- tego brakuje w moim Sunnym
Głośna, długo się nagrzewa, brak możliwości włączenia obiegu zamknietego.
Sunny to kompakt więc w tej kategorii nie ma szans. Jestem pod wrażeniem.
Przy spokojnej jeździe jest ok.
Na pełnym baku 700 km. W tym 550 na autostradzie (120-140 km/h). Duże spalanie przy mizernych osiągach/// poniżej wpisałem fałszywe dane gdyż nie potrafię odpowiedzeć na to pytanie
Za podobną sumę kupiłbym o wiele lepszego pod każdym względem N-14 1.6 90KM. Bagażnik o pojemności 1600l czyli o 100 więcej niż Passat. Bardzo mocny, elastyczny silnik o podobnym spalaniu. Po za tym Bardziej dopracowane i komfortowe wnetrze
dostałem go 2 dni temu... z niesprawnymi wskażnikami (oprócz predkościomierza), zepsutą klamką pasażera z przodu, zacinającymi sie fotelami. Mój Nissan pomimo przebiegu 440 tys km jest lepszy
Nie mam zdania
Volkswagen Passat B3 Kombi