Lista ocen Volkswagen Passat B3 Sedan 1.8 90KM 66kW 1988-1993 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~docxent
Sedan 1.8 90KM 66kW
Trzecia mocna strona tego wozu, obok silnika oraz skrzyni: Przestrzeń, przestrzeń i jeszcze raz przestrzeń! Pamiętam - nawet gdy byłem małolatem (a byłem chłopakiem drobnej postury), niechętnie jeździłem innymi autami na tylnej kanapie... swego czasu jechaliśmy tym woze w 7 osób... że obyło się bez "das mandaten"... :D Jednym z niewielu wozów, który na tym polu mógłby poważnie rywalizować z paskiem, jest chyba tylko Skoda Superb......
~Krzychu
Sedan 1.8 90KM 66kW
Nie znam samochodu, w którym jest tyle miejsca dla czterech wielkoludów co w tym passacie! Po prostu takiego nie ma, chyba że w największych z klasy wyższej. A przy dzisiejszych samochodach z klasy średniej i wyższej(ścisk, przytulanie z pasażerem itp czułości) to po prostu olbrzym. Do tego ooogromny bagażnik. Nawet z cylindrem na gaz (55 l) jest większy od normy!
~Lvs
Sedan 1.8 90KM 66kW
Nic więcej chcieć nie można. To pierwsze moje auto, które ma tyle miejsca ile powinno. Z tyłu bajka. Ja mam 190cm wzrostu i jak odsunę fotel na max do tyłu to za mnąi tak wejdzie drugi taki chłop. Rewelacja jednym słowem. Mniejszego auta już nie kupię nigdy.
~ap_andre20@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
miejsca jak w limuzynie w mało którym aucie jest tak wygodnie z tyłu mozna noge za noge załozyc jest regulowana tylna kanapa i podłokietnik nic dodac nic ujac
~bartek723@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Mi sie podoba ale wiadomo ze niewszystkim musi.Jest duzo miejsca na nogi i wielki bagażnik.
~zajac ...........
Sedan 1.8 90KM 66kW
jest jak w limozynie stylu chyba rzaden samochod nie ma tyle miejsca a z przodu terz jest wygodnie
~Bizon
Sedan 1.8 90KM 66kW
bardzo dużo miejsca zwłaszcza z tyłu nawet osoba o 200 cm wzrostu ma jeszcze spory luz przed kolanami
~Sławek 34.
Sedan 1.8 90KM 66kW
Naprawdę wyjątkowo dużo miejsca z tyłu! mam 194 cm wzrostu i za mną jeszcze spoko się siedzi. Wyjątkowe auto
~kr1eger
Sedan 1.8 90KM 66kW
Passat jest bardzo przestronnym samochodem , pięć osób będzie sie w nim przemieszczać w dużym komforcie .
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Sedan 1.8 90KM 66kW
9,5
~zarzycki27@op.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
nie spotkałem sie z autem tej klasy które mialo by wiecej miejsca:)
Volkswagen Passat B3 Sedan