Lista ocen Volkswagen Passat B3 Sedan 1.8 90KM 66kW 1988-1993 (43) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
bardzo fajnie się prowadzi, ale trzeba mieć dobre opony, bo auto swoją masę ma. przy większych prędkościach czuć jakby auto było mocniej dociskane do asfaltu... fajna sprawa. Miałem model z bębnami i zwykłym,i tarczami... to trochę mało...
~bartek723@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Prowadzi sie super nawet 180 km/h i niema problemu z koleinami jakich dużo w Polsce.Lecz raz w roku trzeba mieć na uwadze wymiane wszystkich tulei w przednim zawieszeniu,tył raz na 2 lata.Pocieszająca jest cena cześci są tanie!!
~grazziano
Sedan 1.8 90KM 66kW
Zawieszenie dosc sztywne , mimo tego auto - "wynosi" na zakretach :(. Przekladnia kierownicza do bani , wogole nie czuje sie samochodu. Pomimo tych zastrzezen - zaw. oferuje niezly konfort (cicho wybiera nierownosci)
~docxent
Sedan 1.8 90KM 66kW
Niskie zawieszenie + stosunkowo duża masa auta sprawiały, że jeździło się nim prawie jak autkiem sportowym :) Świetnie trzymał się drogi, i do tego całkeim łatwo się nim parkowało - bardzo mały promień skrętu.
~marekols@gmail.com
Sedan 1.8 90KM 66kW
Problemy z maglownicą. Z tego co zaobserwowałem to ten model ma częste problemy z tą częścią. Zaczyna się od piszczenia przy skręcie (niby to pasek na pompie za słabo napięty)
~Lvs
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jest wg mnie twardy i głośny. Nie umiem powiedzieć czy to źle, czy dobrze, oczywiście przyzwyczaiłem się jak i do wielu innych jego ´parametrów´ :-)
~Krzychu
Sedan 1.8 90KM 66kW
Miękko - to się odczuwa. Przy 4 osobach (80-90 kg każda) na wybojach potrafi się zabujać w pionie ;) Przy samodzielnej jeździe, jak na 14 letnie autko w porządku.
~Pablo
Sedan 1.8 90KM 66kW
standard naszych dróg jest znany ale dobrze sobie radzi- końcówki drążków ,łożyska kół tylnych klocki i tarcze niedrogie jedyne częsci jakie wymieniłem
~maniek
Sedan 1.8 90KM 66kW
nie mam wspomagania więc troche cięzko się kręci . mam już 3 przekładnie kierowniczą ale już ma luzy cena używanej 100 zł a nowa 250

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Boski23@.op.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
jak narazie spisuje się przyzwoicie (autko sprowadzone z niemiec pewnie po roku na naszych dziurach będzie gorzej) :)
Volkswagen Passat B3 Sedan