Oceny Volkswagen Passat B3 Sedan 2.0 115KM 85kW 1990-1993

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B3 Sedan 2.0 115KM 85kW 1990-1993

4,1
~AAAAAAA
Sedan 2.0 115KM 85kW
Rozsadny wybor - pod warunkiem ze zadbany egzemplarz, ja na taki trafilem ;)... widzialem mnostwo pasatow... kazdemu czegos brakowalo... ale trafilem na perelke z 94 roku za 16 tysi... wiem, ze cena dosc wysoka ale wiem ze mam po zrobieniu tych drobiazgow niezawodne autko... Przy kupowaniu uzywanego egzemplarza zwroccie uwage na fotel kierowcy... juz po 140tysiacach kilometrow robi sie slad. Tak samo na kierownice jak bardzo jest...
~Passat 2.0 z 1993r
Sedan 2.0 115KM 85kW
Powoli będę zpełniał okienka swymi uwagami gdyż dopiero za pare dni stanę się właścicielem takiej FURY z rocznika 1993.Powiem tylko, że chodziło za mną kupno takiego egzemlaża, choć mam możliwość kupna "jakiejś nówki" w rozsądnej cenie i o ograniczonym apetycie na paliwo.Pare dni temu przejeżdżałem obok małego salonu wchodze a tu.....stoi 2 litrowa czarna bryka z 1993r ze spojlerem na klape no i "załapałem się" .Przebieg 179tyś.km posiada...
2,9
~Niezadowolony
Sedan 2.0 115KM 85kW
Co tu komentować, VW jest bardzo przecietnym samochodem i nie wiem skąd wzięła się taka ich popularność i popyt na nie. Jest to chyba dobry przykład zakrojonego na szeroką skalę, długofalowego działania marketingowego koncernu VW-Audi. Poza tym serwis jest drogi, jak rownież ceny orygilnalnych częśći są bardzo wysokie. Gdyby nie zamienniki, podróbki i używki, samochodów VW byłoby na drogach bardzo mało. Najwyższy czas przełamać dziwną...
~\\\\\\ Wolverine ///
Sedan 2.0 115KM 85kW
Ogólnie samochód jest nie do zajechania ! Szkoda tylko, że właśnie z tego powodu dla większości ludzi stał się wołem roboczym ;/ przez co ludzie kojarzą go teraz ze starym gratem do wożenia materiału, towaru, czy kartofli na targ :( smutne, nie na taką opinię zasługują te samochodzy ;( ale każdy znawca motoryzacji wie ile znaczy KULTOWA NIEZAWODNA B3 !!!
~wojciechb1@op.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Samochód może nie idealny,ale życze kazdemu przejechac bezmała 300tys. km.praktycznie bez awarii. Największe koszty poniosłem gdy musiałem wymienic chłodnice od klimy(poprostu aluminium skorodowało).Negatywne opinie tego modelu biorą się na pewno stąd iz wiekszośc b-4 swa świetnośc ma już zasobą,widziałem modele które "cofano" z 600tys. na 180.
~okoń
Sedan 2.0 115KM 85kW
jak na samochód 15letni to jest bardzo dobrze części nie są drogie i wiele napraw można wykonać samemu , auto nie robi niespodzianek ,jeżdżę nim 6-lat bez większych napraw, polecam ,nie jest drogie w utrzmaniu
3,2
~atypasat
Sedan 2.0 115KM 85kW
ten samochód doprowadził mnie do nerwicy,co ztego ze fajnie się nim pomyka kiedy wszystko wnim wysiada tzn.robiłem silnik zawieszenie klime a ABS jak chciał to działał(nonstop padały czujniki)dotego cały wtrysk się rozsypał więc odpalanie jego to była loteria mam teraz alergie na ten koncern.
~pientkowy
Sedan 2.0 115KM 85kW
Naprawdę dobry samochód. Miałem pewne wątplkiwości podczas zakupu. Mówie tylu letni samochód. Jendak po pewnym czasie użytkowania moge powiedzieć śmiało. THE BEST. Jeździ jak szalony, w dodatku przyklejony, przyśpieszenie czuć na każdym biegu. Super. Ważne by robić drobne usterki na bierząco i w drogę. A części nie są super drogie.
2,7
~NIGDY WIECEJ PASSATA!!!
Sedan 2.0 115KM 85kW
pomijając kwestie techniczne, auto w ogóle bez polotu i finezji, lubię styl lat 90 ale to już było za dużo dla mnie
2,9
~łasuch
Sedan 2.0 115KM 85kW
auto jak auto z punktu a do punktu b przyjemnośc z jazdy ZERO jak wozem drabiniastym moim zdaniem przereklamowany
Volkswagen Passat B3 Sedan