Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 (84) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
z zawieszenia nie jestem zadowolony. przod jako tako sie trzyma, ale z tyłu caly czas cos sie tlucze, na naprawy wydalem juz troche kasy i nic, teraz juz nic nie robie- efekt jest taki sam. trwalosc a w zasadzie jej brak to na pewno wina polskich autostrad. ponad to mimo nowych gazowych sachs´ow na zakretach potrafi sie dosc mocno wychylic
~mar001
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jezeli układ jezdny jest zadbany to naprawdę jest ok. Niestety po tylu latach te auta sa tak zjezdzone ze gwarantuje wam, ze wiekszość z nowych nabywców bedzie klać, a remont calego zawieszenia czyli przywrócenia go do normlnego stanu kosztuje nie mało...radze ten element baaardzooo dobrze sprawdzic przed zakupem.
~misiek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Doskonałe zawieszenie! Świetnie radzi sobie na \"polskich drogach\". Kupiłm moje autko z przebiegiem 200 000km i było idealnie ale po dwóch latach jazdy po naszych dziurawych drogach przyszedł czas na wymiane amortyzatorów. Jestem przekonany że gdyby auto jezdziło w swojej ojczyżnie to do dziś wymiana nie była by potrzebna.
~robert213@poczta.fm
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
VW OGÓLNIE MAJĄ DOSYĆ TWARDE ZAWIESZENIE,A CO ZA TYM IDZIE NIE BOJĄ SIE CIĘŻKICH ŁADUNKÓW,JA MAM SWOJEGO PASKA W KOMBII I CZĘSTO TO AUTO ROBI JAKO DOSTAWCZE,JEDYNĄ WADĄ JEST PRZEDNIE ZAWIESZENIE,I TO NIE Z BŁEDU VW TYLKO NASZYCH DRÓG,LUBI SIE WYBIJAĆ,ALE CZEŚCI SĄ DOSYĆ TANIE I JEST ICH WSZĘDZIE ZATRZESIENIE
~Wajkiki
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Co do układu jezdnego nie ma żadnych zastrzeżeń Autko prowadzi sie naprawde rewelacyjnie i pomimo iz wydawać by sie mogło ze prowadzenie (nie małego przecież auta) przyspażać może problemów to jest zupełnie odwrotnie a parkowanie to czysta przyjemnosć Wspomaganko jest poprostu rewelacyjne
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
najtańszy układ jaki istnieje , proste zawieszenia , łożysko tył to wydatek 25 zł , tarcze hamulcowe przód to 80zł szt. . części wszędzie dostępne . Kultura pracy zawieszenia, jak u VW twardo , średnio komfortowo , ale bezawaryjnie. Plastiki zaczynają trzeszczeć .
~bandal
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Uklad jezdny wyśmienity ,juz w seri auto dobrze sie prowadzi ja posiadam zawieszenie weitec -40mm ale nie jest to zawieszenie duzo twardsze niz seria dobrze tlumi nierownosci a z pewnościa poprawia prowadzenie samochodu i bezpieczenstwo wiecej niz 5*
~janaks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
trochę twarde, ale jest to zaleta - przy sprawnych elementach zawieszenia nie straszne mu są nawet koleiny na polskich asfaltach należy sprawdzać szczelność gumowych osłon przegubów, inaczej - przeguby do wymiany ,
~bartek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na te lata nie jest źle. Brakuje niezależnego zawieszenia z tyłu jednak te które jest gwarantuje bezawaryjność. Obniża komfort, gdyż nierówności czuje się na całej budzie jednak jest do zaakceptowania
~mlodylukas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Po wymianie gum na wahaczach, drążków kierowniczych wraz z końcówkami jest ok. Ceny części zamiennych dobrej firmy są śmieszne, a wymianę można zrobić samemu jak się ma odrobinę pojęcia w tych sprawach.
Volkswagen Passat B4 Kombi