Lista ocen Volkswagen Passat B4 (22)

~Fun
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam go pół roku, był bardzo zadbany a mimo to: po 2 tygodniach zgasł i niechciał zapalić (pompa czuła na paliwo). przegób, pasek rozrzadu, napinacz, łożysko alternatora, tarcze, teraz wahacz, trace sie przewody!!!!!!!!!(klimatyzacji), wtryski bo dymił. Komfort barzdo dobry, switna dynamika po wyżej 2000 obrotów (wcześniej wielka turbo dziura).NIE JEST WART TEJ CENY
~komar1970@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
polecam ato nie drogie jak na ta klase najlepszy samochud jaki mialem duze rodzinne auto . ekonomiczne i bardzo ladne.
~Krystian
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Trasa 407 km, 70 % teren zabudowany (w tym dobre 40 min w korkach), 30 % poza terenem zabudowanym. Ogólnie spalanie wyszło w granicach 5,6 litra na 100 km. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku. Autko spisało się na medal. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Przemek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo ładna i przyjemna praca, może lekko zbyt głośno ale ogólnie bez zarzutów. (Silnik)
2,3
~dodek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ciągłe dokładki i naprawy spowodował że dałem sobie spokój z tym autem, o dziwo sypko go sprzedałem - jak widać naiwniaków nie brakuje:) (Stosunek jakość/cena)
~stoklap
~Cezary
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo dobra dynamika jak na taką mase i umiarkowane spalanie :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~wujek21
Chodzi bez zarzutu