Lista ocen Volkswagen Passat B4 (169) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sikor
Kombi 1.8 90KM 66kW
Praktycznie, gdyby nie moje niezgrabne łapy - to brak usterek, raczej sam coś ułamię nż się popsuje z niczego.
~zyga4don@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
wsumie nic sie nie dzieje, za wyjatkiem pierdolek np. peknieta klamka, czy inne, po takim przebiegu powinno sie wiecej psuc
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
To auto w chwili obecnej ma 13lat i spory przebieg więc nie ma co za dużo wymagać. Części się kupuje za grosze i są wszędzie.
~majster
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
ze 2 razy żaróweczki wymieniłem (bo do tego nie trzeba fachowca żeby pół przodu rozebrać jak w peugeocie) i 2 bezpieczniki
~piotrek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
centralny szwankuje , zamek bagaznika sie zacina , pompa wspomagania niedomaga , ciezko wchodzi \" 1 \" bieg , wskaznik temp itp
~Wiktor
Kombi 1.8 90KM 66kW
Nigdy mnie nie zawiódł, ani na trasie w Polsce, ani za granicą, ani latem, ani zimą, ani podczas deszczu i kiedy był śnieg po pas.
~ten co miał passata i załuje ze go niema
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jedynie klamki w zimie zamarzaja i ciezko drzwi zamknac ale to chyba w kazdy passacie ale po zatym wszystko ok
~barciszek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dbasz tak masz. Raczej nic nie zaskakuje z dnia na dzień. Drobne usterki radzę usuwać na bieżąco.
~TMK911
Kombi 2.0 115KM 85kW
żarówki podświetlenia zegarów i czujnik poziomu płynu chłodniczego. Naprawione za kilka zł

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~siewek
Kombi 2.0 115KM 85kW
no eksploatacyjne to wiadomo kazdy ma..... ale silnik,skrzynia,komputer, ukl jezdny wszystko super