Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Kombi

szakal, 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Pomimo malutkich wad samochód jest naprawdę świetny. Idealny na długie wypady. Ekonomiczny: na jednym baku mogę przejechać ok 1200km. Pomimo niskiego spalania potrafi pokazać pazur wtedy gdy trzeba.Myślę ,że również komfortowy.
Silnik naprawdę może zaskoczyć dynamiką. Rwie do przodu na każdym biegu. Jak w dieslu zimny silnik klekocze, ale nie jest to irytujące i po dosłownie kilku minutach chodzi cicho.
Czasami nie wskakują mi biegi do końca. Szczególnie "jedynka" gdy chcę ruszyć np. na skrzyżowaniu.
Naprawdę dobrze. Tym samochodem poprustu się płynie.Nie mówię tu oczywiście o dziurach na pół ulicy których nie sposób nie odczuć.
Ponieważ jest to dość duży samochód z widocznością jest gorzej. Szczególnie widoczność z tyłu jest bardzo mała, dlatego trzeba uważać
Niskim osobom trudno dostać do np. włącznika świateł awaryjnych.
Znakomite. Kiedy chcemy jest ciepło. klimatyzacja super
Passat może się poszczycić ogromem miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Samochód idealny na długie podróże.
Dobre
fenomen, w mieście ok.6,5 na trasie utrzymuje się na 5 litrów/100km, wysokie ceny częsci. skomplikowana wymiana np.paska rozrządu.
Trochę szwankuje elektronika. elektryczne lusterka ustawiam jedną pozycja dżojstika (oba na raz)
Jak na razie nie miałem żadnej naprawy.
Volkswagen Passat B5 Kombi