Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan (201) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 258 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dex
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ciągłe usterki przedniego zawieszenia. Popsuty klimatronic. Wymieniane sprzęgło i tyrzeba je ponownie ponownie wymienić. Wymieniona turbina i trzeba ją ponownie wymienić. Wymieniona pompa wacum i trzeba ją ponownie wymienić. Troche dużo tego !!!
~pt
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
skrzynia biegów - jest chyba jakaś seria wadliwych, bo wiem o jeszcze jednym przypadku przy podobnym przebiego i też awarii 2-go biegu. Poza tym także po około 2 latach pękłą przednia szyba, bez wyraźnego powodu (od naprężeń karoserii?)
~PW
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
po 43000km silnik sie rozsypał. asistance na A2 pojawił się po 3 godzinach, samochód zawieziono do serwisu gdzie odmówiono jego przyjęcia - sewris Ignaszak -Konin. Asistance nie był wstanie zapewnić zadnej opcji z oferty, pozostawiając mnie o 23 na polu.
~Kamilo
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Wymieniałem 3 razy pompowtryskiwacze, pompe paliwa i daltego zaprzyjazniłem się z auto pomocą drogową, bo nigdy nie byłem pewien czy dojadę do domu. Laguną II, która ma opinie królowej lawet nigdy nie jechałem na lawecie :)
~Max
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Problem z wtryskiwaczami. Własnie laweta zabrala je do warsztatu. Z drugiej strony auto dostaje solidnie w dupe nie oszczedzam go. Kupilem jak mialo 82000km po 8 miesiacach ma juz ponad 147000km. Poza kilkoma powaznymi awariami ok.
~barca07
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
a początku padała pompa paliwa, potem problemy z immobilisser, kolejne 3 wizyty w warsztacie, spadł przewód turbo, pękł przewód z vacum oraz wymiana EGR. Jak na przjechane 25 tys km to zdecydowanie za dużo. Zawiodłem się na VW.
~Marek1953
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Elektryczny reczny hamulec dużym problemem przy dużej wadze samochodu.Tylko dla ludzi o duzej odporności na stres .Są sytuacje przy dużych nachyleniach i znacznych skrętach jednocześnie że naprawde nie jest do śmiechu.
~Janusz Lewandowski
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
posypało sie wszystko! 6 miesiecy walki by wymieniono silnik na gwarancji a tam niby powazni ludzie a spychalstwo na maxa, ale sie udało dzieki serwisowi w Gdańsku,zrobili kawal dobrej roboty! a cała reszta tragedia!
~Wojtek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Wymiana pompowtryskiwacza - laweta Wymiana listwy wtryskiwaczy - laweta Wymiana koła zamachowego Wymiana biksenona - zacięta przesłona swiateł drogowych Akcja serwisowa - wymiana osłony chłodnicy oleju
~Wojciech
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Żadnych poważnych usterek na razie nie miałem, więc oceniam samochód w tej kategorii najwyżej, jak można. To, czy rzeczywiście jest wytrzymały, okaże się za 20 lat i po kolejnych 200-300 tysiącach km.
Volkswagen Passat B6 Sedan