Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Sedan

Piotr_32lata, 12 lat temu
Silnik 1.8 TSI 160KM 118kW
Rok produkcji 2010
Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : No poprostu gra i ciagnie jak glupi :)
Jak wyzej, bardzo polecam, koniecznie 1.8 TSI
Polecam benzyna 1.8 TSI Super osiagi, piekne przemienie i niesamowita frajda z przyspieszania :)
Manualna 6 biegow, kogo stac pewnie kupi z DSG. Daje duza frajde podczas wyprzedzania, dziala precyzyjnie i lekko. Wada wsteczny wchodzi jak jedynka po uprzednim wcisnieciu w dol, trzeba sie do tego przyzwyczaic :)
Duza precyzja, duza kontrola, auto prowadzi sie neutralnie, zarowno na prostej jak i w zakretach daje duza przyjemnosc :) Wspanialy elektronicznie utwardzany lub zmiekczany uklad kierowniczy :)
Widocznosc do tylu przecietna. Na szczescie mam czujniki parkowania przod i tyl, z wizualizacja :) bardzo przydatne rozwiazanie, konieczne zeby nie obic auta i spokojnie sobie parkowac.
Wszystko intuicyjne, nie ma fajerwerkow dezajnerskich ale to koszt ergonomii :)
Dokonale ogrzewanie i chlodzenie z 2 strefowa climatronic. Nie odzowne by komfortowo podrozowac.
Przeogromna przestrzen, z przodu mnostwo miejsca, z tylu jeszcze wiecej... w koncu klasa Premium... dla mnie na prawde wiecej nie trzeba
Przy moim silniku 1.8 TSI na prawde podrozuje sie w ciszy i spokoju... jedyne co slychac to szum wiatru i radio ktore automatycznie podglasnia muze wraz ze wzrostem predkosci :) Az boje sie pomyslec jaka cisza jest w A6 :)
Miasto: - delikatna jazda 8,5 l/100 - ostra jazda 9,5 l/100 Trasa: - dynamicznie (Warszawa - Bydgoszcz) 7,6 l/100 - wolno (Warszawa - Bydgoszcz) 6,5 l/100 - autostrada (Niemiecka) 8.8 l/100 Ceny przegladow na razie byl 1wszy podstawowy 650 PLN + zmiana pior wycieraczki
Widomo, moglby byc tanszy
Jak narazie wszystko ok. Niestety auto mialo stluczke, kobietka w tyl na swiatlach mi wjechala :( Serwis ASO mial klopoty z dobraniem lakieru, ale jakos dali rade :) Czasem krople wody lub rozwalony robal zaslania czujniki parkowania z przodu :)
zero - odpukac

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TSI 160KM 118kW [l/100km]