Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW 2005-2010 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek B
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Zachowanie na mokrej jezdni - mowiac krotko – niedopuszczalne. Szczegolnie przy wiekszym obciazeniu (np. trzy dorosle osoby na pokladzie). Auto jest slabo wyczuwalne, uklad kierowniczy mimo ze przed chwila dzialal besporednio I bez zarzutu, teraz reaguje z refleksem godnym tankowca przy naglym manewrze na morzu. W zakretach chetnie unosi wewnetrzne kolo, tracac przyczepnosc I powodujac zalaczanie sie system kontroli trakcji. Tylko tego nam tu...
~biuro@elprofit.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Zawieszenie stanowi dla mnie kompromis między komfortem, a pewnością prowadzenia, dobrze spisuje się na dziurach, problemem są nisko zamocowane chlapacze, które przy nierównościach (nie mówiąc o wysokich krawężnikach) potrafią zatrzeć o nawierzchnię
~pt
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
bardzo dobrze trzyma się drogi. Kiedyś złapałem gumę i jechałem z 0,7 atmosfery na zupełnym flaku i w zasadzie gdyby nie ostry zakręt, na którym zgubiłem kołpak to bym zniszczył oponę zanim wyczułbym jakąś znaczącą różnicę w prowadzeniu.
~Tomasz
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Trakcja na suchym, mokrym asfalcie na 5, troszkę gorzej na śniegu. Ale ogólnie super autko prowadzące się jak po sznurku.
~wujas
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Samochód dość dobrze trzyma się drogi. ESP da się wyłączyć-działa nieco topornie.
~uki
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
polecam oryginalne łączniki stabilizatorów
~uki
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
polecam oryginalne łączniki stabilizatorów
~jerry25
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Podskakuje na poprzecznych nierownosciach.Troche za twardy
~slawek
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
świetnie trzyma sie drogi - dobrze znosi dziury
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
~Leo
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
troche twardy ale za to doskonaly na zakretach
Volkswagen Passat B6 Sedan