Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW 2005-2010 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tatoo
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Tu mogę tylko chwalić. W środku miejsca pod dostatkiem. Z tyłu przepastny kufer z otworem na długie przedmioty. Dla mnie to ważne, chociaż może nie dla mnie ale dla moich nart i znajomych, z którymi jeżdzę tam gdzie tylko nieliczni docierają - w piękne dziewicze tereny narciarskie. Podsumowując można spokojnie się wybrać w 4 osoby na narty bez trumny na dachu.
~Damian
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu, i to w sedanie! Jest to sedan i jedynie mogę trochę narzekać na bagażnik który nie otwiera się jak w hatchbacku z całą tylną szybą lub jak kombi, ale wszystko co trzeba się mieści.
~Maestro
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo dużo przestrzeni z przodu. W tyle dla 2 pasażerów również. Gorzej sprawa wygląda dla 3 z tyłu, ale konkurencja nic lepszego nie oferuje. Bagażnik bez zastrzeżeń.
~Herbie
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Mnóstwo miejsca, wygodne fotele, dobra ergonomia. Ogromny bagażnik. Bajka. Przydałaby się kierownica wielofunkcyjna (mam zwykłą).
~YO
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Duże auto, Wewnątrz 4 dorosłe duże osoby jadą komfortowo. Z tyłu dużo miejsca, nawet za wysokim kierowcą.
~KUBA W
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
PASSAT ZAWSZE BYL WSZECHSTRONNY, MOZE NIE 5 ALE 4 DOROSLE OSOBY BEDA ZAWSZE PODROZOWAC KOMFORTOWO
~OBAR
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
moim zdaniem ten samochód jest największy z marki passat
~Jon
Brak uwag.