Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW 2009-2010 (5) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elek
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Samochód jest bardzo sprężysty i pewny w prowadzeniu jednak jest także sztywny co czasem czuć. Co do przedniego zawieszenia nie mam uwag ale do tylniego już tak, jego praca na nierównej nawierzchni jest głośna. Samochód zaskakująco dobrze trzyma tor jazdy na wprost, nie przeszkadzają mu nawet w tym nasze polskie koleiny przez które podczas wyprzedzania również przechodzi bez stresu.
~bartek_urbański
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Żadnych większych zastrzeżeń, auto dobrze się prowadzi, komfort przyzwointy. 2 razy wymieniłem tuleje wahacza bo skrzypiały, koszt wkładu tulei śmieszny. Auto jest też po wymianie kompletu amortyzatorów, ale to normalne przy tym przebiegu.
~kumir7@wp.pl
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Kultura tylnego zawieszenia w porównaniu z modelem B5 to porażka .Jest bardzo sztywny , na wybojach bardzo głośne stuki tylnego zawieszenia
~Diesel
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Czasami trzeszczały tuleje gumowe przedniego zawieszenia przy tęgich mrozach,w serwisie twierdzili że to minie - mam nadzieję(?). Po za tym zawieszenie o.k.
~Mati
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Dobry kompromis pomiędzy twardością a komfortem zawieszenia
Volkswagen Passat B6 Sedan