Oceny Volkswagen Passat B6 Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW 2005-2010

Volkswagen Passat B6 Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B6 Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW 2005-2010

~Ferdynand
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
daję 5! średnie spalanie benzyny 98 ok. 8l przy spokojnej jeździe, na autostradzie przy 150km/h pod 10l. Po zagazowaniu STAGIEM średnie spalanie 3l benzyny i 6l gazu co daje sporą oszczędność a samochód nie stracił mocy :). Świetnie się prowadzi, jest dynamiczny, wygodny, komfortowy, pojemny
2,4
~damian
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
to nie jest vw to jest złom wcześniej miałem bmw e60 2007r 2.0d 177ps bezawaryjne sprzedalem bo mieszkanie kupiłem i sie wpier...... w gówno a nie auto ma obecnie 164 tyś km i zaznacze serwisowane w aso
~maciek
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Jeżdżę nim jako służbowym - czasem w dłuższe trasy czasem w krótsze. Samochód dobry. Brak większych zastrzeżeń ale też brak superlatyw. Nie ma się do czego przyczepić ale też nic nie przyprawia o żywsze bicie serca. Jest to dobry uczeń, który siedzi cicho w ławce i próbuje dorównać najlepszym ale też nie chce dać się zjeść przeciętniakom. Ot po prostu sprawdza się grupa docelowa tej marki. Za 105 tysięcy można przebierać w ofertach i...
4,1
~Eljot
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Silnik OK, wygląd super, jakość materiałów super. Natomiast obsługa elektroniki i jej toporność jest przerażająca. To samo co w Renaulcie czy Fordzie jest zrobione łatwo i prosto, w Passacie wymaga czytania 10 stron instrukcji. Koszmar, bo na końcu okazuje się, że i tak się nie da po ludzku tego używać (mówię szczególnie o rozbudowanym komputerze pokładowym i sterowaniu radiem z kierownicy). Czujnik deszczu to jakaś pomyłka, działa jak chce.
~Gerat
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
robi wrażenia na wszystkich oglądających. Szczególnie polecany ciemny kolor mój faworyt Mocca brąz na oko jak czarny. Ksenony "tańczące" super, diodowe światła extra, elektryczne wspomaganie nowa jakość w kręceniu fajerą. Według mnie porównując z Mondeo, Vectra, Laguną, 407 znowu to Passat jest wzorem!
~Marcin
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Całokształt określam na 4+. Duży, wygodny, pojemny, względnie oszczędny i w moim przypadku bardzo cichy we wnętrzu.
~król aut w Polsce
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
dobre prowadzenie , niska awaryjność, pojemne wnętrzne i łtwość odsprzedaży zasługują na plus. Na minus słaba ochrona przed korozją oraz brak mocy
2,2
~Kamil
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Przereklamowany, usterkowy, szwabski bubel bez wdzięku i charakteru.
4,1
~Konrad Passat 2.0 FSI
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Manualna skrzynia biegów jak dla mnie jest w porządku. Nie mam zastrzeżeń. (Skrzynia biegów)
~Rademenes
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Pokonuję mało kilometrów w roku, raptem 8-10 tys, przez 3 lata zrobiłem około 30tys km - w zasadzie bezawaryjnie. Jedyne co zawiodło to czujnik temperatury w termostacie, który sam w obie był sprawny ale z uwagi na zintegrowaną obudowę musiał zostać wymieniony na nowy - koszt 500 pln ! (Silnik)
Volkswagen Passat B6 Variant