Lista ocen Volkswagen Polo III (397) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 465 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~theinvisibleman@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wyciszenie silnika dobre, niestety mój egzemplarz odznacza się silnymi szumami opływowymi - nie wiem, może to wina uszczelek?
~Gordo
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Raczej cicho, ale mam stozek i sportowy tlumik takze za cicho to nie jest.Przy wyzszych predkosciach tylko szum wiatru.
~tjemiolo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dobrze, choć głośniej niż np. w porównywalnym Clio czy Micrze. Jednak dzwięk slinika sympatyczny, troche sportowy. Mnie się podoba.
~Piotrek
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Na biegu jałowym terkocze i wibruje wszystko w kabinie. Powyżej 120 km na godzine robi się zbyt głośno.
~Mietek
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Silnik 1,4 tdi przy jezdzie 140-w góre jest tak glosny ze w kabinie trzeba mowic glośnym tonem.
~Marcin
Kombi 1.7 SDI 60KM 44kW
No i to chyba najsłabszy punkt tego modelu. Przy prędkościach powyżej 120 km/h słuchanie radia traci sens :/
~manutd88
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Tutaj jest wiele do zarzutu, słychać mocno silnik , wszelkie stukoty. Nic tylko głośna muzyka:)
~daro84
Hatchback 1.6 i 16V GTI 125KM 92kW
Tu cisza! Silnika prawie nie słychać, zawieszenie i opony precyzyjnie tłumi hałas jak dla mnie Super!
~Albert
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
Wyciszenie jest Słabe, już przy 100km/h jest w aucie głośno. przy 130km/h słyszysz tylko silnik. Masakra
~andrew
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
przy niskich predkosciach w aucie jest cicho ale juz przy 120 km/g w aucie zaczyna sie robic glosno