Lista ocen Volkswagen Polo III (325) - Ergonomia

Na liście zabraknie 537 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~trzainnego
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
w zasadzie wszystko na swoim miejscu, wszystkie przełączniki w kabinie pracują z wyraźnym oporem co nie przeszkadza ale też nie daje wrażenia komfortu, plus na uchwyt wewnątrz klapy bagażnika. mam 182 cm wzrostu i na miejscu kierowcy jest mi po prostu nie wygodnie. fotel za blisko to mało miejsca na nogi, za daleko to mam za daleko do kierownicy
~Tomek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wszystkie schowki tam gdzie być powinny, wszystkie przełączniki, włączniki i bajery w zasięgu ręki. Nie trzeba ich szukać po omacku. Bagażnik głęboki, więc bez problemu 2 osoby mogą jechać tym samochodem na 2 tygodnie wakacji pakując po dużej torbie na osobę i jeszcze mają wolną tylną kanapę dla autostopowicza ;)
~Lotard
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wszystko jak w VW pod ręką, trochę mi się śmieci trochę gromadzą, ale to raczej komfort jazdy, ze mam co gdzie pochować. Brakuje siatek z tyłu przednich siedzeń, ale to raczej mój wymysł, a nie problem tej klasy auta. A i jakieś miejsce na napoje by się przydało, ja wciskam pomiędzy dźwignę hamulca ręcznego i fotel pasażera.
~Podjuk GG: 1123566
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko na swoim miejscu. Jedyna dla mnie dziwna rzecz, to włącznik wycieraczek przedniej szyby - położenie skrajne w dół - wycieranie przerywane, skrajne w górę - ciągłe, środkowe - wyłączone. Dziwne, wg mnie powinno być po kolei - skrajne górne - wyłączone, środkowe - wycieranie przerywane i skrajne dolne - ciągłe.
~stalowycieciu@gmail.com
Hatchback 1.0 45KM 33kW
W jak najlepszym porządku. W końcu to VW. Samochód pracuje równo, tak jak powinien, choć jak już ktoś w komentarzach wspomniał: \"jedynka\" tylko do ruszania, a przy 100 km/h silnik \"wyje\". Uważam jednak, że ma ku temu całkowite prawo. Proszę jeszcze raz spojrzeć na pojemność silnika.
~HAUER
Hatchback 1.3 55KM 40kW
dość dobra, autko ma kilka mankamentów. o ile wszystkie przyciski i włączniki są w zasięgu rąk, o tyle ich położenie czasami jest chyba nieprzemyslane. np: włącznik ogrzewania tylnej szyby - koło kierownicy zasłania go cakowicie, zdarza się zapomnieć że jest włączony - nie widać lampki.
~Marek Rozwadowski Wa-wa
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
wszystkie elementy regulacyjne łatwo dostępne ale np: włącznik ogrzewania tylnej szyby słabo widoczny i jeśli się go włączy to można zapomnieć o wyłączeniu bo diodę sygnalizującą tę funkcję zasłania koło kierownicy przydałby się wyłącznik czasowy np po 10 min(takie wyłaczniki mają jużPolonezy plusy)
~Zadowolony z Polo 6n2
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Wszystko na swoim miejscu., pod ręką praktycznie. Samochód używany do codziennego śmigania- wystarcza. No może na dłuższej trasie brakuje miejsca na jakąś butelkę czy kubek z kawą. Ale to jest auto z segmentu "B" i na dodatek 16-letnie. więc nie ma czego wymagać.
~badi
Hatchback 1.0 50KM 37kW
dobra jakość materiałów jak na auto 15nasto letnie, wygodne fotele które nie wykazują żadnych oznak zużycia, mimo takiego wieku nadal są zadbane i sprężyste, wadą mogą być łamiące się żerdki w dyszach nawiewów i pękający panel środkowy pozatym OK ale auto nie jest nowe
~plprko@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Rozmieszczenie regulatorów na poziomie niemieckich aut (jak ktoś wcześniej jeździł, to się nie pogubi). Brak schowków na manele. Przy dwóch poduszkach powietrznych brak schowka przed pasażerem. Najbardziej dokucza brak miejsca na atlas. Kieszenie w drzwiach o znośniej pojemności.