Oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW 2003-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW 2003-2009

~K.
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
Uważam że auto z tym silnikiem jest trochę jak GTI z wszystkimi jego wadami i zaletami (kosztowne w zakupie - odwdzięczające się później radością z jady). KUPIŁBYM bez zastanowienia jeszcze raz! Lubię go, z przyjemnościa do niego wsiadam. Moje zdanie podzielają inni którzy mają np. Colty, corsy, passaty czy mazdy....
~Krystian krystianpigan@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
mimo że auto kosztowało mnie ZNACZNIE więcej niż inne polo w tego rocznika / kupiłem uzywane/ myślę że warto doinwestować w model zadbany i ze świetnym silnikiem. uzywane polo 04r z TDI 1,4 kosztuje ok 28tyś zł,,,, warto dopłacić 7tyś... aby nie żałować.... NAJBARDZIEJ PRZYJEMNE JEST TO ŻE JADAĆ W TRASIE... DOPROWADZASZ DO ZŁOŚCI WSZYSTKICH PANÓW KTÓRZY MAJA WIĘKSZE AUTA.... dlaczego? bo nie są w stanie cię wyprzedzić,,,
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
Przyspieszenie niesamowite jak na 1.9 TDI mam w domu Audi 2.5 TDI 180km i objeżdżam je polo jak chce. Na trasie ciężko mnie wyprzedzic komuś chyba że ma powyżej 250KM to wtedy zapasem mocy bo auta typu BMW 3 z mocą 200KM idą na tyle równo z polówką że wyprzedzanie w trasie jest dla nich sporym wyczynem. Silnik jak zimny to głośno chodzi to jedyny jego minus. (Silnik)
~misiek
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
Silnik bardzo dobrze sprawuje się na trasie, bez problemu wyprzedza się TIRa bez konieczności pakowania się \"na grubośc lakieru\" przed nadjeżdząjące auto z naprzeciwka. 130KM daje frajde z jazdy, już nie jeden właściciel BMW się zdziwił ;) (Silnik)
~Lopez
Volkswagen Polo IV Hatchback