Lista ocen Volkswagen Polo IV (54)

3,1
~Jurek
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Bardzo awaryjny silnik,fatalne zawieszenie.ale nie sprzedam bo go lubie(a tak na prawde to moja zona bo ja jezdze honda accord i to jest piekne auto)
~Jussi
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Dla mnie to cudowny samochod, jestem w nim zakochany :) Jesli ktos ma jakies pytania o rade itp sluze pomoca: jussi@konto.pl Pozdrawiam
~Tomek
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Bardzo fajne auto, którego minusem jest silnik. na plus, niezła jakość, super wyposażenie dodatkowe. troche twardych plastików, ale i tak lepiej niz u konkurencji.
3,7
~ciern_99
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Auto spełnia wszelkie funkcje, do jakich zostało przewidziane.. Jest zgrabne, zwrotne, niewiele pali przy delikatnej jeździe. Na co dzień do jazdy po mieście - idealne.
~proper
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Gdyby cena zakupu nowego auta nie była aż tak wysoka i serwisy aż tak drogie to nie ma się za bardzo do czego przyczepić.
3,5
~Krog
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
To moj pierwszy VW i ostatni. Na jakosci troche sie zawiodlem ale nie to jest najwiekszym minusem tego autka. Tydzien po zakupie zniknely kolpaki, nastepnie migacze z przednich blotnikow, nastepnie wycieraczki i znow migacze (kolpaki kupilem niefirmowe, niestety brak niefirmowych migaczy i wycieraczek), niedawno zastalem zniszczony zamek i klamke w prawych dzwiach. To niekomfortowo za kazdym razem zastanawiac sie czy samochod stoi jeszcze na...
~Michał
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Autko wedlug mojej opini naprawde warte polecenia:)
~coolprezes
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Autko bardzo fajne, przyjemne i ekonomiczne ,czesci tanie ,spalanie ok 5.3 w trasie przy 100ce w miescie natomiast 6-6.3l/100km i tak bardzo dobrze patrzac na to ze silniczek troche wyrzyłowany bynajmniej moj 12V 64KM mistrz predkosci to nie jest ale 170KM/H jedzie takze jakes strasznej biedy nie ma.Samochodzik bardzo fajny i ładny moj jeszcze na alusach ..;-)... miejsca dośc dla wszytskich oczywiście 4 osoby bo jak ktos chce jezdic full...
2,7
~Retlaw
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
samochód wygody i przestronny dynamika jazdy przyzwoita. Niezawodność to tylko mitologia i przesądy a w środku taki prosty i surowy
~Wiktor
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Silniki 1.2 47kW/64KM rewelacyjnie znoszą zagazowanie ale kluczem do bezproblemowego zagazowania jest wybór instalacji sekwencyjnej IV generacji markowego producenta jak np Prins, Landi Renzo, BRC. B.wazne tez sa kwalifikacje zakladu montującego instalacje (polecam uprzednio wyczytac na forach jaki zaklad ma pozytywne opinie). Mam auto juz prawie 14 letnie (przebieg ponad 290 tys km) z czego ostatnie 8 lat jeżdze na LPG i absolutnie zero... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )