Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł.
SUV Facelifting 1.4 TSI 160KM 118kW
Cena niestety nie jest mala, ale nawet za Kia Sportage z lepszym wyposazeniem i dobrym silnikiem bedziemy musieli zaplacic stokilkanascie tys. zl. Natomiast mozna uzyskac spore znizki. Mi udalo sie zejsc ze 130 na 116 tys. zl. Za auto wg wlasnej konfiguracji w wersji Sport&Style, 1.4 TSI 160KM, 4MOTION, zawieszenie DCC, Bi-Ksenony, Nawigacja, Park Assist 2.0, dodatkowe poduszki i napinacze dla pasazerow z tylu + pare drobiazgow. Auto jest...
~luk2306
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Samochód wart swojej ceny - po uzyskaniu wszystkich rabatów: od VW - wersja city line oraz dodatkowego rabatu od dealera - KRÓL - KNAPIK Rzeszów - POLECAM TEN SALON WSZYSTKIM w zakresie zakupu samochodów - usług serwisu - kultura i uprzejmość na wysokim poziome. Polecam także sklep z częściami.
~Jasia
SUV Facelifting 2.0 TSI 180KM 132kW
Wybierałam pomiędzy Volvo XC60, BMW X1, Audi Q3 jeszcze nie było... za 135 tyś, bo tyle mnie to auto kosztowało po rabacie, wyżej wymienione mogłabym kupić golasy z manualną skrzynią i napędem na jedną oś.. Tu mam dobrze wyposażony samochód w 100% spełniający moje oczekiwania...
~Tomek
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Ja załapałem się na promocję 19 000zł rabatu plus jakiś niewielki bonus więc OK. Można było stosunkowo tanio dokupić pakiet z ksenonami, nawigacją, czujnikami parkowania, światłami do jazdy dziennej itd. Normalnie bez tego to już mina może zrzednąć...
~KB
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Oglądaliśmy Volvo XC60. Wykonanie wnętrza nie umywa się do VW. Może to zasługa chińskiego właściciela. Uważam, że Tiguan nie jest tani - ok 160k zł po rabacie ale jest wart swojej ceny.
~Jerzy Volovsky
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Kupilem tylko dlatego ze mialem dobra znizke, oraz cene netto. Wiec zamiast 90 k zaplacilem */- 60. W normalnej cenie bym sie na to nie zdecydowal.
~Kb
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auto nie było tanie. W zamian dostajemy dobre wykończenie, gadżety, które działają i na prawdę SUV - auto do wszystkiego
~dominusx
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Mógłby być 10 tyś. tańszy ale konkurencja z Korei po doposażeniu też przekracza 100 tyś. a przy tym więcej traci na wartości.
~Tomek
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Pozytywnie, szczególnie kiedy kupowałem była super promocja bo wchodziła kolejna wersja
~Greg997
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 110KM 81kW
Jest to to czego się spodziewałem w samochodzie w tym przedziale cenowym. solidne niemieckie wykonanie.
Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting