Lista ocen Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kb
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jest komfortowo i cicho przy każdej prędkości. Trzeba pamiętać, że nie jest to limuzyna i na poprzecznych nierównościach zawieszenie potrafi się odezwać. Nie jest to na pewno denerwujące.
~luk2306
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Podczas jazdy czy przyśpieszania silnik prawie niesłyszalny. Podczas jazdy w zakresie ok 100 - 130 km słychać tylko szum opon. Aerodynamika dobra. Ogólnie jestem zachwycony wyciszeniem samochodu.
~Daniel :-)
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 160KM 118kW
Wyciszenie auta jest bardzo dobre mimo dość sztywnego zawieszenia dzięki któremu auto bardzo dobrze trzyma się nawierzchni na bardzo ostrych zakrętach przy dużej prędkości.
~Miki
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Mam Grand Vitara a 2 lata temu miałem Tucsona i tam było dobrze a tu fatalnie wszystkie szumy stukoty przenoszą się do kabiny i przy 120 - 140km/h głowa zaczyna boleć.
~Paweł.
SUV Facelifting 1.4 TSI 160KM 118kW
To chyba jeden z najwiekszych plusow tego auta. Jest doskonale wyciszone. W srodku nawet przy wysokich predkosciach panuje cisza. Silnik slychac jedynie powyzej 4tys obrotow.
~Tasadar
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 160KM 118kW
Przy większych szybkościach (powyżej 150 km/h) w środku jest trochę głośno. Przy opcji maks 185-190 km/h jest już na prawdę duży hałas (silnik + powietrze)
~Greg997
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 110KM 81kW
Słychać opony i lusterka przy prędkości 150km/h - przy dłuższej jeździe po niemieckiej autostradzie daje się to odczuć.
~Jerzy Volovsky
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
POwyzej 140 km/h nie jest cicho. Upierdliwe buczenie silnika wywolywalo u mnie bol glowy. POnizej tej predkosci jest OK.
~Tomek
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Za to lubię VW, cichutko przyjemnie bez dziwnych odgłosów. Nawet opony na felgach 17" nie szumią specjalnie...
~Jasia
SUV Facelifting 2.0 TSI 180KM 132kW
Benzynka jest cichutka, turbina powoduje, że nie musimy silnika kręcić, więc jest naprawdę cicho
Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting