Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV 1.4 TSI 150KM 110kW 2016-2018 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jollym
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Z przodu, pomimo fotela podniesionego do góry (pozycja taboretowa) wciąż zostaje miejsce nad głową (188cm wzrostu), chociaż obniżona krawędź dachu (góra szyby) utrudnia już obserwację świateł na skrzyżowaniu. Miejsca na boki i na nogi pod dostatkiem. Z tyłu jest bardzo dobrze - 2 wysokie foteliki, bez problemu z wsiadaniem, możliwość przesuwania tylej kanapy daje dodatkowe możliwości aranżacji przestrzeni. Wysokie osoby również nie będą miały...
~em
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Znaczy tak: w kabinie - super dużo miejsca dla kierowcy, pasażera i na tylnej kanapie. miejsca a miejsca... czemu więc źle? - BAGAŻNIK.. mega rozczarowanie... 615 litrów...chyba z bakiem, kołem zapasowym i bagażniekiem Yarisa Żony... MEGA MAŁY! dla rodziny to się nie nadaje. :( na szczęście mam box dachowy z czasów kiedy to dzieci były małem Mondeo kombi wydawało się za małe... ;) wiec wypady na narty czy wakacje ogarniemy. Jednak bagażnik...
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
W pierwszym rzędzie z przodu jest bardzo dobrze, a w drugim z tyłu według mnie jeszcze lepiej. Rozczarowuje na początku trochę wielkość bagażnika, ale po pół roku użytkowania właściwie nie odczułem by mi brakło miejsca. Okazuje się że przy obniżonej podłodze jest na tyle głęboki że wchodzą 2 poziomy toreb i miejsca mi jeszcze nie brakło. W razie czego awaryjnie można 40%, 60% lub całość siedzenia przesunąć trochę do przodu.
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Przestrzeni jest dużo i z przodu i z tyłu. Na pewno nikt nie będzie narzekał. Nawet po przesunięciu oparcia tylnej kanapy o 20 cm do przodu, żeby zwiększyć bagażnik - zostaje miejsce z tyłu na nogi pasażerów (a bagażnik jest wtedy naprawdę spory).
~kierowca
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Z tyłu pasażerowie mają więcej miejsca niż w większości klasy średniej innych marek. Z przodu kierowca ma tylko dobrze. Zabudowany pas przedni powoduje że często kolano opiera się o konsolę
~Przemco
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
wszędzie dość dużo miejsca, a tylne siedzenia są przesuwane i mają regulowane oparcia.
~Preszus
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Bagażnik mógłby być większy kosztem tylnych siedzeń. I tak jest b. dużo miejsca z tyłu, za dużo.
~Andrzej
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Mam 195 cm wzrostu i czuję się za kierownicą doskonale. Bardzo dużo miejsca mają także pasażerowie z tyłu.
~Andrzej
Dziennik kosztów dla Volkswagen Tiguan II SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
7,7
~Józek
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Mam 1,9 m z przodu i z tyłu bez problemu. Bagażnik nie jest zbyt wielki, ale większego nie potrzebuję
Volkswagen Tiguan II SUV