Lista ocen Volkswagen Touareg II (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Myślę że nie ma co narzekać, samochód trochę kosztuje, daje optymalną jakość/ceny, konkurencja jest droższa a czasami płaci się tylko za znaczek, polecam Touarega
~Mariusz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
No mialem chrapkę na Cayene bo to pierwszy Porsche z dieslem ale ta przyjemność w analogicznym wyposażeniu kosztowałaby mnie prawie 100 tys wiecej a to już konkretne autko !!!
~Bogdan4321
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
To chyba jedno auto z niewielu które można kupić w rozsądnych pieniądzach i otrzymać to co oferują marki premium za dużo więcej pieniędzy.
~paweł_szymański
SUV 3.6 V6 FSI BlueMotion 280KM 206kW
Auto kupiłem stosunkowo tanio pomimo tego, że ma baardzo bogate wyposażenie. Awarii na razie brak (oby tak było dalej), więc powodów do narzekania brak.
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Pieniądze to tylko pieniądze i samochód to też tylko samochód. Kupiłem, żeby dobrze służył mnie i rodzinie i póki co wszyscy jesteśmy zadowoleni.
~rys1024@wp.pl
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
to jeden z tańszych suv w klasie premium, zdecydowanie tańszy od Audi Q7, czy BMW 5 bardzo bliski krewniak Porsche ale o ...połowę tańszy !
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Auto uważam za drogie w końcu to vw , za niedużo większe pieniądze można kupić bardziej zaawansowaną technologie np.q7.
~Wj
SUV 3.6 V6 FSI BlueMotion 280KM 206kW
AUTO SPROWADZONE ZE STANÓW WIĘC JEST OK ALE KUPIC NOWE W SALONIE ...
~Marcin
SUV 4.2 V8 TDI 340KM 250kW
Drogi w zakupie ale można powiedzieć że to samochód IDEALNY.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg II
~Ttt
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Za te cene ciezko wymyslec cos lepszego.