Lista ocen Volkswagen Touareg (182)

~Hrabiadawidek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Autko rewelacja mimo przebiegu 340 tyś salon potwierdzony nie jak w większości z de 500 na 200 i coś się dzieje. Tutaj nic jeśli chodzi o mechanikę
~roney
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Samochod absolutnie rewelacyjny.Smiesza mnie opinie tu co poniektorych swiadcza tylko ze nie sa do konca normalni bo wiadomo ze nawet sie nie otarli o taki samochod.Tak tylko nawiasem powiem ze nie ma wogole takiego silnika 5.0 benzyna wiec jeden z drugim nie robcie z siebie glupszych niz jestescie bo nawet wymyslac trzeba potrafic.Ale jaki jest sens bezmyslnym psuciu tego typu stron ,po to tylko zeby sie...
~qwadrat
Volkswagen Touareg III
SUV 3.0 V6 SCR TDI 231KM 170kW
Po kilu latach obserwacji rynku, przymiarkach do wielu marek i modeli padł wybór zdroworozsądkowy i kompromis co wielkości samochodu, jego przeznaczenia, parametrów itd. Jest to porządny, wygodny samochód na długie podróże, ale.......
~Maciek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Auto super, gdyby nie drobiazgi. Jazda nim to przyjemnosc nawet jezeli trzeba wyskoczyc ze sporej gotowki to polecam. Super nawet w jezdzie po miescie, na dluzsze trasy niezastapiony. Najwiecej zastrzezen mam do SAT-NAV. Kompletny niewypal w tym temacie szczegolnie jezeli samochod posiada starszy system CD a nie DVD.
~Kordi95 (kordian002@interia.pl)
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
samochó pieknie sie prezentuje do tego dochodzi zawieszenie oneumatyczne któe robi wrażenie np. gdy stoi sie przed swiatłami a zaraz długa prosta przełączmy w tedy skrzynie biegów na SPORT oraz ZAWIESZNIE NA SPOT (samochód zaczyna sie oposzczac i przybierac agresywna sylwetke zawieszenie robi sie twarde co sprawia ze samochód wogule sie nie wychyla na zakretach
~Kaban
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Mogloby troche mniej palic i miec troche wiecej miejsca.
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Fajne auto robi wrażenie dobrze się prowadzi , ale czasami waga daje się we znaki. Słabe hamulce w porównaniu z np. Grand cheroki.
~Mariusz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
Bardzo dobry samochód na nasze drogi niestety jak głosi reklama nie dla wszystkich !!! Ale czasem warto zaszaleć ciężko zapracowanym coś się od zycia należy a do tego to bardzo bezpieczne narzedzie pracy !!!!
~Tomasz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Ogólnie oceniam samochód na 4+ wpisałem doskonale :) Zawsze znajdą się jakieś punktu które są na minus, mnie osobiście denerwują naprawdę niewielkie sprawy: trzaski które pojawiają się w miejscu zamontowania rolety bagażnika, po wsadzeniu odpowiednich wygłuszaczy jest ok, druga sprawa to gabaryty :)) ale tego się nie da już zmienić, chciałem to mam, czasami parkowanie w mieście jest trudne - no ale kamerki naprawdę pomagają

Usterki Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lukasz Warszawa lukiwy@tlen.pl
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
po modyfikacji jaka wykonalem w profesjonalnym serwisie nie ma sobie rownych w tej klasie. Wczesniej przed modyfikacja bylo gorzej auto kiepsko zestrojone skrzynia z silnikiem krecilo sie po obrotach nie wiele jechalo. (Silnik)
Volkswagen Touareg