Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
najpoważniejsza rzecz to wymiana całego sprzęgła wraz z dwumasem - koszt z wymianą to 2,5 tyś. zeta przy przebiegu 124 tyś. ale podobno to bolączka większości diesli. Następny wydatek który mnie czeka to piasty przednie / słychać łożyska/ - koszt 2 x po 350 + mechanik 100. Jak na tak mały przebieg to nieciekawie, ale po ostatnim przeglądzie mechanik orzekł że to wszystko.
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
wymiana łozyska pisty tylnego koła, trudności w rozruchu ciepłego silnika wadliwie działające - szarpiące sprzęgło, wymiana chłodnicy klimatyzacji, błędy w układzie poduszek powietrznych ( zniknęły same po skasowaniu ich przez serwis), aktualny wyciek oleju z przedniego uszczelniacza wału korbowego.
~kierowca 1
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wymieniałem turbinę ale nie w salonie VW, wymiana w salonie 7 tys, wymiana na w. rynku 4 tys. Przy postaju na czerownym świetle, bez wciśniętego biegu i sprzęgła czuć lekkie szarpanie samochodem, wymiana koła dwumasowego i ninne naprawy w samochodzie pomagają niewiele.
~kulas
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
w momencie zakupu auto miało 98000 przebiegu, od tego czasu wymieniłem: - koło dwumasowe (2500PLN) - turbo (2600) - naprawa webasto 1200(było uszkodzone przy zakupie) ceny dotyczą części i wymiany
~bartek@proban.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
no cóż , koło dwumasowe ale to przecież nic nadzwyczajnego jeśli chodzi o normalne użytkowanie samochodu.Polecam gwarancję na zakupiony samochód.Pozwala ona spać troszkę spokojniej :)
~chudy90ert
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
póki co nie odnotowano poważnych usterek jedynie miał jakiś tajemniczy pobór prądu skończyło się na piaskowaniu wnętrza alternatora i wymianie łożysk
~Michał
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak posaem wcześniej turbina i dwumasa przy dużym przebiegu była wymieniona . Nigdy nie odmówił posłuszeństwa.
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Przy 180 000 \"rozpadło się\" sprzęgło, jak się później okazało również koło dwumasowe wymagało wymiany. Całkowity koszt 2150pln
~marta
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
po przejechaniu 80 000 wymieniłem drążek stabilizatora, osłonę przegubu, oraz hamulce przód
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW
6,8
~syron81
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mysle ze dwumasu robic nie bede tylko sprzedam i kupie cos nowszego jak bedzie mnie stac.