Lista ocen Volvo V50 (285)

~ARTUR
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
KUPIŁEM V50 W 2009 SPROWADZONE Z PRZEBIEGIEM 160tys km DUŻY PRZEBIEG JAK NA DWA LATA DLATEGO KUPIŁEM SPRZEDAWCA A ŻE ZNAJOMY PROPONOWAŁ KOREKTĘ! UWAŻAM ŻE JESTEM WYJĄTKOWYM \"POLAKIEM\"!!! ORAZ POSIADAM UNIKATOWE VOLVO V50 BO MOJE MA 5 LAT I PRZEBIEG 250tys km { ogłoszenia sprzedaży na ALLEGRO,OTOMOTO przebieg max 199tys km a roczniki od 2004 } WYMIENIAM OLEJ 5W30 CO 20tys km I PRZY 220 tys km WYMIENIŁEM ROZRZĄD. MYŚLĘ ŻE JAK BĘDZIE MNIE STAĆ...
3,6
~użytkownik V-50tki R-DESIGN
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Moja wersja R-DESIGN, pasjonaci V50 wiedzą, że jest to model mocno różniacy się od zwykłej v-50tki :) wnętrze starannie wzbogacone dwukolorową skórzaną tapicerką. z zewnątrz kilka drobnych detali również pokazuje róznicę.
~rentgen4@buziaczek.pl
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Ogólnie autko naprawdę udane a jeżdziłem w przeszłości już wieloma, szkoda tylko że brak jest schowków i jak dla mnie to za mały trochę bagażnik.Zmieściłem w nim tylko dwie opony a jak miałem focusa to nie było problemu żeby weszły cztery.
~v50
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto wygodne, z zadowalającą mocą, genialne fotele z tyłu, niskie spalanie
~Wonski
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Na taki przebieg prawie 300tyś i 9 lat jestem zadowolony, silnikowa bez zarzutu, dwu masa w najbliższych mc do wymiany, amortyzatory właśnie wymieniłem, reszta jedynie wymiany eksploatacyjne. Spalanie jak na taką masę i gabaryty rewelacyjne około 6/100km a na trasie nawet mniej. Auto ma bardzo wysoki moment obrotowy, ciągnie od dołu wrażenie że ma kilkanaście KM więcej
~neken
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Autko bardzo fajne , przyjemnie sie jeździ doskonałe zawieszenie no ale to nie zasługa volvo niestety a forda dokładnie z modelu focus. Silnik osprzęt znowu Ford to akurat stawiam jako minus auta. Ekologia normy potrafią zrobić wir w portfelu.
~Mikołajek
Kombi 1.8 125KM 92kW
Jak na auto z tego rocznika to klasa, czuć komfort, jakość materiałów wnętrza wyborna, jeździ się bardzo przyjemnie.
3,6
~fabian
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
mam wersję sportową - bardzo dobrze trzyma sie drogi jednak w związku z tym jest bardzo twardy (Układ jezdny)
3,7
~adam@drewhit.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Silnik to największy atut tego auta, Mało który silnik tej pojemności ma takiego \"kopa\". Przyjemny dzwięk pracy na wolnych obrotach. Doskonała elastyczność. 6 bieg na autostradzie to jak zbawienie. (Silnik)
~Maciej
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Idealny, fajny odgłos, gdy załącza się turbina, elastyczny, nieźle ciągnie (Silnik)