Lista ocen Wartburg 353 (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~.::Don_Kichote::.
Kombi 1.0 50KM 37kW
Tani :) mozliwosc zalozenia silnika 4suwa oraz LPG jak na swoj wiek to bardzo wypasiony, mianowicie - pelne niezale zawieszenie, podswietlenie komory silnika, bagaznika, przodu hamulce tarczowe, Bardzo latwy w wymianie np zuzytych szczek, mi zajelo to 1,5 godziny w garazowych warunkach...oszczedzasz na mechanikach... POLECAM!!!
~Jarek E-mail: vito2000@wp.pl Jakby ktoś chciał się ze mną zamienić to niech nie próbuje bo to auto ma u mnie dożywocie !
Kombi 1.0 50KM 37kW
nic taniej nie kupisz - chyba że rower. Można też włożyć silnik od Renault 5 (nie próbuj polo bo się nie zmieści do starego typu) a właściwie to po jakie licho zmieniać mu silnik. Jak się zepsuje to jedź na złom i kup sobie inny za 2 flaszki (nadpij też z właścicielem tego kantoru bo jak nie - to się znowu zepsuje !)
~Yatonic@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Przy cenie 1000zł za auto w dobrym stanie, pakowne, bezawaryjne, proste w obsłudze stosunek ten wygląda b.dobrze Tylko gdyby mniej paliło... było by 5 :) Polecam mechanikom amatorom naprawiającym samochody samodzielnie, inni mogą być rozczarowani...
~zweitakt
Kombi 1.0 45KM 33kW
za taką cenę oraz koszty utrzymania to auto jest idealne. do tego prezentuje całkiem konkretne osiagi. może nie da się go porównać z porsche czy mercedesem, ale z autami w tej samej klasie może spokojnie dać pola.
~Sako
Kombi 1.0 50KM 37kW
cena to jest az zabawna ale samochód jest jerzdzacy i miesci groba tesciowa ktora jak nas wkurzy zmiesci sie w bagarzniku:P zato ma duzego plusa ogólnie mógł by miec lepszy silnik i ekonomiczniejszy no i sztywniejsze zawieszenie
~Bruno
Sedan 1.0 50KM 37kW
Auto nie jest wiele warte, części dużo na szrotach za rozsądne pieniądze a i sklepy oferują jeszcze duży wybór nowych elementów Za niewielkie pieniądze można stać się posiadaczem auta zachodniego:-)))))))
~mha@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
ocena tak wysoka z dwóch powodów- śmiesznie niskiej ceny oraz niezłego przyspieszenia (w warunkach miejskich i po dobrej regulacji). jeśli komuś zależy na komforcie a nie na szybkości, niech szuka innego auta
~papiej@poczta.wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Tanie czesci, wszytsko mozna zrobic samemeu, mozna kupic drugiego na czesci za dobra flaszke (maja chlopy po stodolach, czesto jezdzace, ale bez papierow). Za male pieniadze duzy samochod.
~Maciek_126
Kombi 1.0 50KM 37kW
Warczyburga można mieć już za 500-600 i za tyle to się jeszcze opłaca. Za większe pieniądze lepszy Poldek na gaz albo przynajmniej 125p.
~spleenlupus@poczta.onet.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
za dobrą niemiecką jakość cena niewielka,zresztą kto może dzisiaj sobie pozwolić na kupno auta za jedną miesięczna wypłatę-ci co kupują wartburgi