Lista ocen Alfa Romeo 159 (181) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TS
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Auto aspirujące do klasy premium spędza w warsztatach zbyt wiele czasu. Kwoty zainwestowane w naprawy wystarczyłłyby na zakup całkiem przyzwoitego auta. Niektóre serwisy poniżej wszelkiek krytyki. Specjaliści Fiat Auto Poland raczej utrudniają życie zamiast rozwiązywać problemy!
~stan.fragles@interia.pl
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
180 tyś za pełną wersje uważam że jest to cena niewygórowana jeśli porównamy inne marki z tego segmentu.Właściciele Alfy otrzymują jednak o wiele wiecej niz tylko wyposażenie i komfort w przyzwoitej cenie otrzymują piękny samochód ,który jest niepowtarzalny i jedyny w swojej klasie.
~Ignacy
Sportwagon 1.9 JTS 160KM 118kW
Jak dbasz to masz. Stosunek jakość do ceny jest do zaakceptowania, Materiały dobrej jakości, nie zauważyłem do tej pory żadnych uszkodzeń na tapicerce, Rynek części zamiennych stale się powiększa, nie ma problemu ewentualnymi naprawami.
~Mateusz
Sedan 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
To zależy od tego w jaki sposób podejdziemy do tego parametru. Jeśli mówimy o cenie katalogowej tego modelu to przyznałbym 4 gwiazdki. Natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę cenę samochodu na rynku wtórnym to z czystym sercem zamykam skalę.
~Michał W
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Wnętrze nie skrzypi, tworzywa są bardzo przyjemnie, trwałe i miękkie. Zastrzeżenia mam jedynie do skórzanej tapicerki i łatwo rysującego się lakieru. W 2009 roku 3,5 Alfa kosztowała tyle samo co 6-letni Passat lub 8-letnie A4. Wybieram Alfę.
~obi
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Za 29 tysięcy sześcioletnie niebite auto ze skórzaną tapicerką, szyberdachem, tempomatem, nawigacją i właściwie wszystkim oprócz ksenonów i czujnika deszczu? 6 lat temu ktoś dopłacił za wyposażenie dodatkowe więcej, niż ja teraz dałem za całe auto...
~knietek
Sportwagon 2.0 JTDM 16v 136KM 100kW
AR ma chyba na rynku jeszcze jednego godnego rywala w tej kategorii - Citroena C5. Na 3 letnie auto z nawigacją, czujnikami cofania przód/tył, czujnikiem deszczu, zmierzchu, skórzaną tapicerką, tempomatem... wystarczy delikatnie ponad 40tyś.
~Paweł
Sedan 2.0 JTDM 16v 170KM 125kW
Auto nowe w tej specyfikacji kosztowało ponoć 130 tysi ja za 3 letnie sprawdzone w serwisie alfy(bez uwag) zapłaciłem 50, za audi a4 z tego rocznika i z tym wyposażeniem musiałbym zapłacić ze 30 więcej czy się opłaca to już każdy sam musi sobie odpowiedzieć.
~Marko
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Kupiłem używane z 1szej ręki w stanie niemal idealnym. zapłaciłem godziwe pieniądze (nie okazyjna \"igiełka\") i się opłaciło. Przez 2 lata i niemal 60 tys km nie wydałem ani 1 pln na naprawy - poza elementami eksploatacyjnymi i nowym aku.
~159tka
Sportwagon 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
Dzięki "dobrej" opinii zapracowanej przez poprzednie modele Alfy bardzo dobrze wyposażony model można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Samochód nie jest dla ludzi, którzy myślą stereotypami. Wystarczy wejść na opinie użytkowników Passata B6 i poczytać ... ;)