Lista ocen Alfa Romeo 159 (180) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
no własnie super stosunek jakości do ceny. Piękne auto za dużo mniejsze pieniądze niż konkurencja. Nigdy mnie nie zawiodo na drodze. Piękne bananowe skóry, klimatyzowany schowek i wiele wiecej
~Adrian
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Ciekawa stylistycznie, solidna mechanicznie z zacięciem sportowym, nie pozbawiona właściwości przewozowych lecz z niedociągnięciami na polu ergonomii, i drobnymi usterkamii, w śmiesznej cenie. Alfa 159.
~Piotr
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Jedno z tańszych aut na rynku wtórnym. Przyczyna- zła sława poprzednich modeli, która jednak nie ma nic wspólnego ze 159tką. Tradycyjnie trzeba uważać na, delikatnie mówiąc, nieuczciwych sprzedających.
~alfa 159
Sportwagon 1750 TBi 16v 200KM 147kW
wszystko na swoim miejscu, jeśli spojrzeć na cenę tego pojazdu można stwierdzić iż może trochę za drogo jak za alfę , lecz z drugiej strony znajdźcie coś tak fajnego za te pieniądze i w tym roczniku
~IGOR
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
MOŻNA TANIO KUPIĆ ALE TRZEBA UWARZAĆ BO JEST DUŻO OSZUKANYCH Z LICZNIKAMI KRĘCONYMI PO WYPADKACH UWAGA NA ALFY PO WŁOCHACH JAK KUPIĆ TO ZDECYDOWANIE NAJLEPIEJ Z NIEMIECKIEGO RYNKU!!!
~Dariusz
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Ogólnie samochód nie trzyma wartośći, więc można by się pokusić o jakiś zadbany egzemplarz, chociaż wiadomo że większość egzemplarzy to trupy. Polecam zakup od fanatyka marki.
~MrG
Sportwagon 2.0 JTDM 16v 170KM 125kW
Obecnie na rynku wtórnym można znaleźć sporo egzemplarzy 159. Ja z moją trafiłem dobrze i choć włożyłem w nią już drugie tyle co zapłaciłem to bez wachania kupiłbym ją jeszcze raz.
~Krzysiekm
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Mimo ,, niby " najlepszego silnika jaki posiadam , występują typowe usterki dla tego auta ( prędzej czy później zapcha się dpf oraz klapy wirowe ) słyszałem o awaryjnych skrzyniach
~niewdziecznik
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
wykończenia ok jak za ta cenę..mam skóre i wiele innych wynalazków , w tym ksenony itp.. za te pieniadze niemkupicie tak wyposażonego samochodu który daje tyle frajdy z jazdy..
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 159
7,8
11,0
~diddy79
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Świetne wykończenie, świetne wyposażenie, rewelacyjna stylistyka, bardzo wygodne auto, rewelacyjny silnik, osiągi styl i smak premium. A cena używanych egzemplarzy więcej niż okazyjna.