Konkurs gokartowy - tydzień 3

Audi A3 8P Sportback - Oceń swoje auto

Oceny Audi A3 8P Sportback

5% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 20.01.2014 21:14:31 przez

Świetne auto. Na początku trochę bałem się tego silnika BKD, bo naczytałem się na forach że może być awaryjny. Póki co, od ponad roku leję tylko paliwo i jeżdżę. Oczywiście wszystkie podstawowe wymiany robione na czas w zaprzyjaźnionym serwisie. Pali na dotyk. Czasami lubi sobie puścić rano dymek, ale to pewnie dlatego że stoi na dworze. Po jakichś 15-20 sekundach problemu nie ma. Auto kupione było w komisie, po pewnych przejściach blacharsko lakierniczych. Na szczęście wszystko ładnie zrobione, a co najważniejsze mechanicznie jest w bardzo dobrym stanie. Zawieszenie cudo, w silniku żadnych wycieków, pali na dotyk nawet przy najcięższych mrozach. Jedyne zastrzeżenie jakie bym miał to fakt, że mogłoby być lepiej wyciszone wnętrze. Póki co nie miałem żadnych poważnych awarii. Jakaś przepalona żarówka, niedokręcona śrubka (mocująca schowek we wnętrzu). Rok temu, dwa miesiące po zakupie, włączył się mi 5-6 razy tzw. notlauf przy ostrzejszej jeździe i prędkości ok. 130km/h. Miałem się tym zająć na wiosnę, ale po tygodniu problem jakoś sam zniknął. Do tej pory zrobiłem ponad 8 tysięcy, niespecjalnie oszczędzając auto i ani razu już się nie włączył więc olałem sprawę. Fajne autko i zdecydowanie udany zakup. Jak na razie. ;)

dodano 17.06.2012 16:50:41 przez

Auto byłoby super gdyby nie ta skrzynia i słabe wyciszenie w środku.105KM to troszkę za mało.Reasumując plusy: auto pojemne w środku, silnik oszczędny, części tanie i łatwo dostępne, nie ma problemu z naprawą u mechaników, wentylacja doskonała, auto zwinne w mieście(żona uwielbia nim jeździć), nic nie puka i nic nie stuka, hamulce bardzo ale to bardzo dobre, wnętrze to klasa wyższa,zawieszeni minusy: skrzynia biegów i wyciszenie w środku

dodano 08.09.2010 13:18:12 przez

Jak każde auto, Audo A3 ma swoje mocne i słabe strony. Tych pierwszych jest jednak zdecydowanie więcej. Najpoważniejszą wadą jest kosztowna obsługa i dośc głośno pracujący silnik. Cała reszta to najwyższa półka. Wspaniałe prowadzenie, bardzo dobra dynamika i absolutnie pierwszorzędna jakość.

dodano 20.10.2010 14:25:20 przez

Ponieważ sama korzystałam z opinii kierowców przy wyborze autka, dzielę się teraz swoimi spostrzeżeniami. Jeżdziłam różnymi autami. Zaliczam A3 Sportback 2l TDI do klasy wyższej, ze wzglęgu na układ jezdny, jakość wykonania, komfort jazdy i dbałośc o szczegóły.

dodano 21.07.2014 19:03:01 przez

Samochód z 2012 roku wersja Prime Line. Przejechane tylko 18 tysięcy przez dwa lata, używany sporadycznie na wypady poza miasto, czasem dojazd gdzieś w mieście. Polecam samochód szczególne jako pierwszy samochód, ma 102 km co wystarczy dla świeżego kierowcy.

dodano 02.04.2012 19:55:50 przez

Jedyne co mnie drażni w tym aucie to skrzynia biegów (przydałaby się 6 biegowa) oraz klekot zimnego diesla - reszta to naprawdę same +. Lubię to auto, sylwetka jest bardzo atrakcyjna, robi się tym autem znacznie większe wrażenie niż Golfem czy Leonem.

dodano 12.01.2011 12:33:26 przez

Największą zaletą tego samochodu jest wygląd wnętrza - bardzo poukładane i eleganckie. Niestety jego rozmiary jak i właściwości jezdne nieco rozczarowują jak na auto które celuje w klasę wyższą i kosztowało ponad 100tys. zł

dodano 06.10.2012 12:09:24 przez

Ocena była by duuuuuużo wyższa gdyby nie twarde zawieszenie i wielkość wnętrza. Pomijając te dwie rzeczy (dla mnie najważniejsze do komfortowego podróżowania) ocena była by 5

dodano 03.02.2011 23:29:26 przez

Nie jest to najpiękniejsze designerskie dzieło sztuki, ale jak ktoś raz się przejedzie tym autem to w tej klasie nie znajdzie nic lepszego, można się po prostu zakochać!

dodano 27.08.2013 12:57:05 przez

Mimo drobnostek uważam, że jest to świetny samochód. Przed kupnem oglądałem i jeździłem innymi samochodami (Golf, C4, Corolla, Qashqai) i tylko A3 mnie przekonało.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 132KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A3, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A3

Przeczytaj o Audi A3

Audi S3 Sportback - siła spokoju
Audi S3 Sportback - siła spokoju Wspaniale brzmi, świetnie przyspiesza i dysponuje ogromnymi rezerwami przyczepności. Jak by tego było mało, Audi S3 zaskakuje też... komfortem i oszczędnością. W cyklu mieszanym z baku ubywa niecałe 10 l/100km. Sprawdzamy, czy w Ingolstadt powstał perfekcyjny "hot hatch".

Audi A3 - zobacz filmy

Audi S3 2.0 TFSI 300 KM - acceleration 0-100 km/h
Audi S3 2.0 TFSI 300 KM - acceleration 0-100 km/h Mierzymy przyspieszenie Audi S3 z silnikiem 2.0 TFSI o mocy 300 KM za pomocą DriftBoxa.
Audi A3 Limousine - zapowiedź testu
Audi A3 Limousine - zapowiedź testu Oto kolejna zapowiedź testu. Tym razem głównym bohaterem będzie Audi A3 Limousine. Zapraszamy już wkrótce na pełen test! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i śledź naszą stronę, aby niczego nie przeoczyć!
Audi S3 Limousine 2.0 TFSI 300 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Audi S3 Limousine 2.0 TFSI 300 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Takich aut jak Audi S3 Limousine z pewnością nie kupuje się rozsądkiem, tylko sercem oraz kaprysem posiadania auta, które mimo niepozornych gabarytów zawstydzi na drodze wielu większych konkurentów. Zapraszamy na nasz test!

Audi A3 8P Sportback 30