Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Audi A3 8P Sportback - Oceń swoje auto

Oceny Audi A3 8P Sportback

5% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 20.01.2014 21:14:31 przez

Świetne auto. Na początku trochę bałem się tego silnika BKD, bo naczytałem się na forach że może być awaryjny. Póki co, od ponad roku leję tylko paliwo i jeżdżę. Oczywiście wszystkie podstawowe wymiany robione na czas w zaprzyjaźnionym serwisie. Pali na dotyk. Czasami lubi sobie puścić rano dymek, ale to pewnie dlatego że stoi na dworze. Po jakichś 15-20 sekundach problemu nie ma. Auto kupione było w komisie, po pewnych przejściach blacharsko lakierniczych. Na szczęście wszystko ładnie zrobione, a co najważniejsze mechanicznie jest w bardzo dobrym stanie. Zawieszenie cudo, w silniku żadnych wycieków, pali na dotyk nawet przy najcięższych mrozach. Jedyne zastrzeżenie jakie bym miał to fakt, że mogłoby być lepiej wyciszone wnętrze. Póki co nie miałem żadnych poważnych awarii. Jakaś przepalona żarówka, niedokręcona śrubka (mocująca schowek we wnętrzu). Rok temu, dwa miesiące po zakupie, włączył się mi 5-6 razy tzw. notlauf przy ostrzejszej jeździe i prędkości ok. 130km/h. Miałem się tym zająć na wiosnę, ale po tygodniu problem jakoś sam zniknął. Do tej pory zrobiłem ponad 8 tysięcy, niespecjalnie oszczędzając auto i ani razu już się nie włączył więc olałem sprawę. Fajne autko i zdecydowanie udany zakup. Jak na razie. ;)

dodano 07.10.2014 21:21:02 przez

Witam. Przez rok szukałem Jetty,a kupiłem a3...wsiadłem pierwszy raz i sie zakochałem w tym samochodzie. Jest super-jak na chwilę obecną (mam to auto 1 miesiąc) i każdy z mi bliskich jest zachwycony tym samochodem. Świetne materiały wnętrza,super 'spasowana' karoseria,super układ kierowniczy,hamulce-żyletki,140 kucy wciska w fotele-bajka,nagłośnienie to poezja! Minus to ciut głośny silnik,jest to diesel ale np.w Borze TDi jest ciszej...ale to szczegół. martwi mnie jedynie silnik 2.0 TDI...mimo,że pali na dotyk,nie kopci,pracuje idealnie,ma super moc to martwi mnie gadanie innych 'ekspertów',że śilnik lipa...czytając wasze komentarze,mam nadzieję,że przy systematycznej dbałości o silnik będzie dobrze,auto będzie służyło bardzo pozytywnie :) pozdrawiam.

dodano 17.06.2012 16:50:41 przez

Auto byłoby super gdyby nie ta skrzynia i słabe wyciszenie w środku.105KM to troszkę za mało.Reasumując plusy: auto pojemne w środku, silnik oszczędny, części tanie i łatwo dostępne, nie ma problemu z naprawą u mechaników, wentylacja doskonała, auto zwinne w mieście(żona uwielbia nim jeździć), nic nie puka i nic nie stuka, hamulce bardzo ale to bardzo dobre, wnętrze to klasa wyższa,zawieszeni minusy: skrzynia biegów i wyciszenie w środku

dodano 08.09.2010 13:18:12 przez

Jak każde auto, Audo A3 ma swoje mocne i słabe strony. Tych pierwszych jest jednak zdecydowanie więcej. Najpoważniejszą wadą jest kosztowna obsługa i dośc głośno pracujący silnik. Cała reszta to najwyższa półka. Wspaniałe prowadzenie, bardzo dobra dynamika i absolutnie pierwszorzędna jakość.

dodano 09.09.2014 02:00:45 przez

Samochód z tym przebiegiem 217tys (aktualny) bardzo dobrze sie spisuje, wiadomo terazniejsze diesle po 200tys trzeba co nie co zrobić, ale tragedii nie ma. Jeżeli ktoś ma dobrych znajomych i trochę wiedzy oraz szybko myśli potrafi sam zapobiec wielu tzw wyskokom

dodano 20.10.2010 14:25:20 przez

Ponieważ sama korzystałam z opinii kierowców przy wyborze autka, dzielę się teraz swoimi spostrzeżeniami. Jeżdziłam różnymi autami. Zaliczam A3 Sportback 2l TDI do klasy wyższej, ze wzglęgu na układ jezdny, jakość wykonania, komfort jazdy i dbałośc o szczegóły.

dodano 21.07.2014 19:03:01 przez

Samochód z 2012 roku wersja Prime Line. Przejechane tylko 18 tysięcy przez dwa lata, używany sporadycznie na wypady poza miasto, czasem dojazd gdzieś w mieście. Polecam samochód szczególne jako pierwszy samochód, ma 102 km co wystarczy dla świeżego kierowcy.

dodano 02.04.2012 19:55:50 przez

Jedyne co mnie drażni w tym aucie to skrzynia biegów (przydałaby się 6 biegowa) oraz klekot zimnego diesla - reszta to naprawdę same +. Lubię to auto, sylwetka jest bardzo atrakcyjna, robi się tym autem znacznie większe wrażenie niż Golfem czy Leonem.

dodano 12.01.2011 12:33:26 przez

Największą zaletą tego samochodu jest wygląd wnętrza - bardzo poukładane i eleganckie. Niestety jego rozmiary jak i właściwości jezdne nieco rozczarowują jak na auto które celuje w klasę wyższą i kosztowało ponad 100tys. zł

dodano 06.10.2012 12:09:24 przez

Ocena była by duuuuuużo wyższa gdyby nie twarde zawieszenie i wielkość wnętrza. Pomijając te dwie rzeczy (dla mnie najważniejsze do komfortowego podróżowania) ocena była by 5

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A3, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A3

Przeczytaj o Audi A3

Audi S3 Limousine - sportowa limuzyna w wersji mini
Audi S3 Limousine - sportowa limuzyna w wersji mini "Ma być szybkie, zwrotne, luksusowe, drogie, komfortowe, świetnie wyposażone no i ma rzucać się w oczy, ale nie może być wielkie!" - powiedział potencjalny klient załamując dealera w praktycznie każdym salonie samochodowym. Niestety taki wymagający osobnik odejdzie z kwitkiem w większości przypadków, dopóki nie zajrzy do salonu Audi i nie pozna modelu S3 Limousine. Czy to auto spełnia wszystkie powyższe wymagania?

Audi A3 - zobacz filmy

Audi S3 Limousine - zapowiedź testu
Audi S3 Limousine - zapowiedź testu Już wkrótce na naszym kanale opublikujemy kolejny test. Tym razem sprawdzaliśmy co ma do zaoferowania Audi S3 Limousine. Zapraszamy już niedługo! Subskrybuj nasz kanał i śledź naszą stronę, aby nie przeoczyć!
Audi S3 Limousine - system rozpoznawania mowy
Audi S3 Limousine - system rozpoznawania mowy Oto kolejny, choć już ostatni film z testów Audi S3 Limousine. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jak działa rozpoznawanie mowy w tym aucie. Zapraszamy do oglądania.
Audi S3 2.0 TFSI 300 KM - acceleration 0-100 km/h
Audi S3 2.0 TFSI 300 KM - acceleration 0-100 km/h Mierzymy przyspieszenie Audi S3 z silnikiem 2.0 TFSI o mocy 300 KM za pomocą DriftBoxa.

Audi A3 8P Sportback 32