Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Audi A3 8P Sportback

~jacusix
Sportback 3.2 VR6 250KM 184kW
Audi A3 8P
Auto super. Jedno z najlepszych na rynku. Duży żywotny silnik, możliwość zamontowania LPG, piękny dźwięk, wygodny, przyspieszenie ok 6.2 s. do 100km/h. , napęd na 4 koła. Jak chcesz to dokładasz turbo lub kompresor i z 250 na 400 do 600 koni bez zakucia. Do 30-stki, bez żony i bachorów - auto idealne.
~lukasz
Audi A3 8P
Jestem posiadaczem tego auta od nowości. Postanowiłem podzielić się z Wami moją opinią... Minęło już kilka ładnych lat jak jeżdżę moją A3 Sportback 1.9 tdi. W tym czasie z usterek nie związanych z eksploatacją padł jedynie zawór EGR. Nic więcej się nie działo. Czytałem różne opinie i ludziom przeszkadza, że diesel, że za głośno. Moim zdaniem jest w miarę cicho! Silnik rewelacja, co z tego, że nie jest to CR czy jakaś najnowocześniejsza...
~michal
Sportback 1.6 TDI 102g 105KM 77kW
Audi A3 8P
Auto mam od nowosci. Na poczatku bylem rozczarowany ale po 4 latach eksploatacji jestem zadowolony.
~alaska
Audi A3 8P
Ocena była by duuuuuużo wyższa gdyby nie twarde zawieszenie i wielkość wnętrza. Pomijając te dwie rzeczy (dla mnie najważniejsze do komfortowego podróżowania) ocena była by 5
~grzegorz
Sportback 1.6 TDI 105KM 77kW
Audi A3 8P
Bardzo dobre autko,szukałem pół roku i to był najlepszy wybór. trzeba troszkę poszukać bo na ryku wtórnym jest wiele tych aut ,ale cena nieraz powala. :)
~As
Audi A3 8P
Ponieważ sama korzystałam z opinii kierowców przy wyborze autka, dzielę się teraz swoimi spostrzeżeniami. Jeżdziłam różnymi autami. Zaliczam A3 Sportback 2l TDI do klasy wyższej, ze wzglęgu na układ jezdny, jakość wykonania, komfort jazdy i dbałośc o szczegóły.
~TOmek
Audi A3 8P
Jedyne co mnie drażni w tym aucie to skrzynia biegów (przydałaby się 6 biegowa) oraz klekot zimnego diesla - reszta to naprawdę same +. Lubię to auto, sylwetka jest bardzo atrakcyjna, robi się tym autem znacznie większe wrażenie niż Golfem czy Leonem.
~maciej993
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Audi A3 8P
Ładna prezencja auta, wykończenie na wysokim poziomie.
Audi A3 8P
Super auto, docenia się coraz bardziej z wiekiem, za wszystko i zwrot poniesionego początkowego wydatku. W takiej wersji polecam.
~Strt
Audi A3 8P
Jak każde auto, Audo A3 ma swoje mocne i słabe strony. Tych pierwszych jest jednak zdecydowanie więcej. Najpoważniejszą wadą jest kosztowna obsługa i dośc głośno pracujący silnik. Cała reszta to najwyższa półka. Wspaniałe prowadzenie, bardzo dobra dynamika i absolutnie pierwszorzędna jakość.
Audi A3 8P Sportback

AUTOCENTRUM.PL S.A.