Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 (156)

~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto posiadam 3 lata i jestem z niego bardzo zadowolony. Pomimo 20 lat nadal wygląda fajnie, silnik sprawuje się bez zarzutów, skrzynia biegów płynnie pracuje nic nie trzeszczy podczas zmieniania. Jeżeli chodzi o naprawy jedyne z czym się przez ten okres spotkałem to były to naprawy związane z eksploatacją auta jak klocki hamulcowe, tarcze, paski klinowe, rozrząd, elementy zawieszenia, termostat, uszczelka pokrywy silnika itp. Więc bez żadnych...
~Jack
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ocena - solidna czwórka. Wygodny samochód, pali bardzo mało i można na nim polegać. Koszty serwisowania są na średnim poziomie, części dostępne. Do kosztów eksploatacji należy dołożyć komplet przedniego zawieszenia co 70-90 tyś km.
3,5
~Yahoo
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta, mimo, że z opisu może tak nie wyglądać. Źle trafiłem i męczę się okrutnie z silnikiem i jego osprzętem. Kupiłbym auto jeszcze raz ale z silnikiem 1.8T. Troszkę mało miejsca z tyłu. Odezwało się to gdy pojawiło się dziecko. Poza tym auto jest ok. Ładnie wygląda, dobrze wykończone, nie ma problemów z elektryka itp. Fajnie się prowadzi, oszczędne. Polecam tylko zastanowiłbym się nad tym wychwalanym...
~Pioter
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Pojazd służy wiernie o ile się o niego dba i nie zapomina się o okresowych wizytach w warsztacie nawet w celach diagnostycznych. Nie polecam samowolnych napraw gdyż oszczędność żadna, a w przypadku pomyłki skutki uboczne mogą być opłakane. Nie jest to auto do szpanu, ale ma swój ukryty urok.
3,2
~konrad_kacper
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód moim zdaniem co najwyżej przeciętny. Miałem już na prawdę wiele aut i ten jest na prawdę przeciętny. Ma ciekawy design, ładna deskę, całkiem dobry silnik i tyle. Kiedyś powiedziałbym, nawet, że jest bezawaryjny, bo żadnych poważnych awarii w nim nie miałem. Jednakże wydawanie 3000zł za 30000km na samo zawieszenie sprawia, że jednak bardziej opłaca się kupić auto, w którym nawet padnie nam cały silnik, bo to i tak będzie tańsze. Poza...
~jsz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobry samochód pomimo wieku nic nie puka, nie stuka i nie trzeszczy. Ma nadal dość atrakcyjny wygląd. Jest wygodne i jeszcze nie zdarzyło się aby mnie zawiodło. Oczywiście trzeba sobie zadbać.
3,7
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Fantastyczną sprawą jest karoseria która nie rdzewieje, właśnie to i silnik 1.9 TDI sprawiły że tym samochodem byłem zainteresowany. Szkoda bo samochód jest ogólnie fajny, ale na nasze drogi nie ma dobrego samochodu.
~tomekkkk
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
POLECAM WSZYSTKIM TO AUTO! 110 KM jest naprawde zwawe, auto jest przestronne, w miare komfortowe i niezawodne i oszczedne! Silniki TDI to klasa sama w sobie, tak jak Audi. Mimo ze mam ciezka noge, to auto sprawuje sie super i niezawodnie. Wyglada zgrabnie a przy tym oferuje calkiem sporo miejsca. Jedynym minusem jest kultura pracy silnika i slabe wyciszenie, no ale nie mozna miec wszystkiego.
~Baltazaros
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Może nie bede obiektywny bo uwielbiam tą markę ale nic nie mogę większego zarzucić i za całokształt należy sie 5 gwiazdek ;]
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
6,1
~JEZIERINHO
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
moje AUDI to jednym słowem dzieło sztuki mam sliczny model AVANT z 96 r. z silnikem TDI ( 110 KM ) czarny perła na białych pieknych skórach podlokietnik,climatonic na ulicy czuje sie jakbym jechał autem za 100 tyś zł. moj czarny rumak nigdy mnie nie zawiodł ani nie narobił wstydu jetem dumny ze posiadam to autko choc ma juz 11 lat prezentuje sie bosko !!!!! 6+
Audi A4 B5 Avant