Lista ocen Audi A4 B8 (66)

3,8
~Miki
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 b8 Allroad , 2.0 TDI 143 km , 2010rok, dobre, solidne autko, czarny metalik, prezentuje się niebanalnie , ogólnie nigdy nie podobały mi się audi w kombi, ale w wersji ,,allroad,, to całkiem inne autko....., napęd quattro to po prostu rewelacja, szczególnie na mokre i zaśnieżone drogi możliwością włączenia trybu offroad w terenie . Spalanie w przedziale od 6 do 8 l/100km, w zależności od stylu i charakteru jazdy. Wnętrze pojazdu...
~Roman
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Świetna linia, bardzo komfortowy, dużo miejsca w środku, porównując do BMW trochę trudniejsza obsługa MMI (za dużo przycisków), bagażnik na 4 osobową rodzine wystarczajacy
~Pelek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Autko genialne! Idealnie trzyma się drogi, układ kierowniczy perfekcyjny. Nie jeźdzę szybko, ale czasami na autostradzie idzie się zdziwić, że auto pędzi już 180 km/h. Silnik niezwykle dynamiczny. Małe, zwinne, szybkie autko z klasą, i świetnym wyglądem.
~kubiisz
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Cena jest wysoka , bo wiadomo klasa premium , ale za to otrzymujemy wszystko , co dobry samochód powinien oferować.
~marcin.v
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Kolega powyżej wspominał o skodzie superb .Superb 2 jest jak dlamnie ( i nie tylko) wyjatkowo brzydkim samochodem - a jesli już człowiek ma wyłozyc na coś ponad 150 tys - to niech to już będzie ładne żeby sprawiało przyjemnoś a ine wygladało jak dwa zespawane samochody i do tego napompowane (superb)
3,2
~Łukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
auto fajnie jeździ, ale nie mam do niego zaufania, poza tym w serwisie traktują cię jak idiotę, który pyta się o auto zastępcze, skoro oni łaskawie naprawiają mi nowe auto
~Benek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Świetny silnik,zawieszenie,układ kierowniczy i tak naprawdę dopracowany w każdym najmniejszym detalu.Rewelacyjne spalanie nawet nie myślałem że takie auto może tak mało palić.
~Artek 1970
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
jestem zadowolony i jesli nie bedzie sie psulo przez nastepne 100tys to nastepne tez bedzie audi
~Tomek
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi prowadzi się jak po szynach mimo FWD, najbardziej lubie mmi pod ręką przed podłokietnikiem i sportową kierownice. Kompletny rozrząd z pompą wody i wszystkim z wymianą oleju i filtrów i robocizną kosztował mnie 2700zł jeżdzę ponad 40tys na rok, Może ciekawa informacja: Auto kupilem po akcji AUDI związanej z diesel gate a więc oprogramowanie zostało zmienione na "prawidłowo działające". Audi przy jezdzie na tempomacie 125kmh pali...
~sxsx
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Rewelacja , szybki , dunamiczny, elastyczny i bardzo ekonomiczny . W końcu zastosowano CR dzięki czemu jest cichy ( nie ma już tego okropnego klekotania) , i wyzbyto się wad technologicznych które posaidłąy pierwsze silniki 2.0 (jeszce na pompowtryskach) (Silnik)