Lista ocen Audi A6 C5 Avant (203) - Całokształt

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie auto dobre, duże, wygodne, raczej ekonomiczne, dobrze wyposażone z wielkim bagażnikiem, świetne zabezpieczenie antykorozyjne, pamiętajcie tylko o jednym używanie zamienników niskiej jakości to nie jest dobry pomysł, osobiście zawszę stosuję sprawdzone marki wysokiej klasy ale mój poprzednik uważał inaczej i dlatego tyle moich problemów.
~grego
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Na razie nie zaluje zakupu, Po Astrze-zdechlaku skladanym rekami górników na Slasku szukalem przede wszystkim auta niezawodnego. Z racji malego "mojego" przebiegu (2tys km) nie jestem w stanie ocenic czy zrobilem dobrze ale jesli tu wszystko bedzie OK to moge powiedziec ze oprócz niezawodnego autka kupilem luksusowa limuzyne. Ocenie znowu za 10tys km.
~Witold
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
Mam to autko 4 lata co mogę powiedzieć jest bardzo duże komfortowe pakowne pomimo swoich lat nie jest tanie w utrzymaniu ja je sam naprawiam więc daję radę z lpg działa super pod warunkiem że jest dobrze ustawiona instalacja spalanie 12-14 w cyklu mieszanym mimo dolegliwości wieku starczego tego audi polecam bez wahania.
~radziu1313
Avant 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Ciekawa opcja dla 4 osobowej rodziny z kierowca ktory ma male zaciecie sportowe. Jezeli kogos stac na utrzymanie to bardzo fajne auto. 258ps robi robote. Co ciekawe max speed 263kmh. Trzeba dbac o oleje filtry (co 10kkm), uzytkowanie turbinek bo moze byc drogo w przypadku awarii, ktorej naprawa przekroczy wartosc auta.
~fly2b3
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Przejeździłem nim 140 kkm. Z daleka auto prezentuje się świetnie, lecz po 7 latach użytkowania z bliska już jest dużo gorzej. Kupiłem je w 2009 roku za 19 tys. złoty a w 2016 sprzedałem za niecałe 4 - gigantyczny spadek wartości. Po 7 latach zaczęły wychodzić parchy na wszystkich blachach dookoła poniżej listwy ozdobnej.
~Maciek
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
Auto gdyby było bez zbędnych napraw zapewne dostało by 5. Gdyby nie głupoty zapewne przypadkowe, problemy z elektryką oraz wyciekami oleju, chociaż to norma i nie jest to raczej tragiczne do naprawy, to jednak oceniam dość wysoko owe auto, dlaczego? bo Ciężko znaleźć konkurencje dla tego wozu w tej cenie i tym wyposażeniu.
~Mateusz B.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Auto ma bardzo ładną linie i wzbudziło we mnie respekt gdy go pierwszy raz zobaczyłem tak zwane(miłośc od pierwszzego obejrzenia)Byłem bardzo załamany kiedy musiałem go sprzedać.BMW 5 a Audi A6-wybrałbym AUDI,chociaż BMW jest wygodniejsze,ale bez klimy.Nagłośnienie BOSE jest wyśmienite,jakość muzyki jest EKSTRA.
~loyal
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Oprócz kultury pracy silnika nie mam większych zastrzeżeń. Eksploatacja wymaga podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki i termodynamiki (eksploatacja turbin)- bez niej oczywiście też można użytkować ten model ale krócej, a utrzymanie będzie kosztowało więcej. Nie kupiłbym tego auta jeszcze raz ponieważ chciałbym nowsze Audi A6!
~marcin_s6_tdi
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Wygodne , dobrze zbudowane , materiały wysokiej jakości , komfortowe , przykuwa uwage swoją stylistyką.Budzi respekt. Audi zadbane oraz serwisowane bardzo długo wytrzymuje. Moim zdaniem tylko Ci którzy nie dbają o samochód narzekają na awaryjność. Nie jest to " jednorazówka " typu Opel czy Ford !!! Polecam w 100 %
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Avant
8,2
12,5
14,6
~Robert S.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Całokształt sprawia, że jak jadę w interesach do znajmomych czy na wyjazdy to z przyjemnością jadę tym autkiem, ale jak mam pojechać do urzędu w centrum to wolę Clio. Auto wygodne, luksusowe, ale nie nadające się do typowej dojazdówki do pracy, czy latania pomiescie, zdarzało się że przez cały dzionek nie dogrzałem silnika.
Audi A6 C5 Avant