Lista ocen Audi A6 C5 Avant (203) - Całokształt

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BLADY 007
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Auto rewelacyjne, przestronne ale bezwzględnie odradzam zakup z silnikiem 2,5 TDI ja miałem 180KM ale ponoć te 150KM to również porażka. Silnik 1.9TDI może być troszkę za słaby autko waży ok 1900kg.
~Wujek
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Hmmm myślę, że A6 gdyby nie ten silnik ocenił bym na 6 ale niestety jest ten silnik i nie da się tego ukryć (jest duży :)) oceniam na 3 ponieważ całą przyjemność z jazdy psuła awaryjność.
~zertaul
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Byłoby doskonałe, gdyby nie duże spalanie w mieście, ale taki urok dużego diesla - na krótkich odcinkach w mieście ciężko go dogrzać, więc spalanie nierzadko przekracza 14l z automatem i quattro.
~M
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Super auto, duże, przestronne i ekonomiczne. Trzeba się przyzwyczaić do gabarytów auta - szczególnie w mieście ;) - idealnie nam w tym pomogą bardzo dobrze działające wspomaganie i pierwszy bieg :)
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
i tak uwzględniając wiele usterek, auto z dośc dporym ale za to wiem ze prawdziwym przebiegiem 300 tysięcy sprawuje się przyzwoicie, jest wygodne i przez najblizszy rok raczej nie bede go wymieniał
~kulles@poczta.onet.pl
Avant 2.8 V6 193KM 142kW
samochód rewelacyjny bezpieczny.Napęd na cztery koła daje ogromna przyjemność z jazdy szczególnie zimą. Komfortowe a jednoczesnie sportowe zawieszenie choc nie radze ladowac tam felg powyzej 16 cali
~KJUB75
Avant 3.0 V6 220KM 162kW
audi A6 to bardzo dobre auto dobrze spasowane doskonałe wyposarzenie oraz materiały wykończeniowe sylwetka długo jescze będzię się podobać jeśli spotkamy zadbany egzemplarz
~MA4B
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
SUPER SAMOCHÓD! CICHY, NIEZAWODNY, PODCZAS JAZDY CZUJESZ, ŻE PŁYNIESZ! KOMFORT JAZDY NIESAMOWITY, PRZYCZEPNOŚĆ DO DROGI GENIALNA, SAMOCHÓD GODNY POLECENIA MIMO NIE NAJNIŻSZEJ CENY!
~Kamil
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Auto jest warte swojej ceny. Przez najbliższy czas nie przymierzam się do sprzedaży tego auta. Nie przejmuje się negatywnymi komentarzami o tym silniku. Auto godne polecenia.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~camelmg
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Po przesiadce z Mercedesa jestem po prostu rozczarowany pod każdym względem. Ale to jest tak jak mój ojciec mówił: niby wszystko super, ale ciągle coś nie pasuje...
Audi A6 C5 Avant