Lista ocen Audi A6 C5 Avant (203) - Całokształt

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pszondal
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
duże i wygodne auto, silnik v6 fajnie mruczy i czuć moc ale tak od 3/3,5 tys. obr, quattro niezawodne i tiptronik gładko zmienia biegi, kiedyś byłem przeciwnikiem automatów ale po pierwszej przejażdżce zmieniłem zdanie ;) ceny części akceptowalne jak na tę klasę auta, toż to nie sejczento...
~inquisition@poczta.fm
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jak ktoś lubi duże auta, które potrafią pojechać szybko, a jednocześnie ekonomicznie kiedy trzeba (oba nie jednocześnie) to auto akurat dla niego. Auto stworzone do wypadów za miasto ze znajomymi. Narty, windsurfing wszystko wejdzie i podróżuje się w luksusie. Na dodatek niema ładniejszego combi niż Audi:)
~brumek29@wp.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Jak najbardziej polecam zakup takiego samochodu. Nie ma co się napalać na pierwszy lepszy egzemplarz. Warto trochę poczekać i poszukać czegoś konkretnego, a myślę, że się nie zawiedziecie :) Oczywiście autko wymaga odrobinę troski, ale potrafi się odwdzięczyć wysokim komfortem podróżowania i bezawaryjnością
~Persival
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Generalnie samochodzik bardzo udany. Niestety nie ma rzeczy idealnych i jak każdy ma w sobie way i zalety. Zalety - komfort, rewelacyjny silnik, pojemny bagażnik, wyposażenie. Wady - paliwożerność, prawe lusterko, drogie części i serwis ASO. Ja jestem zadowolny bardzo z samochodu, ale to tylko moja opinia :)
~Schumik;) nr GG 5839098
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Za mało przejechaliśmy (jako rodzina tym samochodem) żeby go oceniać ale poprostu jest super wkońcu to A6 Avant:) Już dobrze wiem że mama pożyczy mi ten samochód jak będe miał Prawo Jazdy (za 3 lata) to wszystkie najfajniejsze laski powyrywam nim na dyskoteki, (<żart> moją dziewczyne:*)
~Rafał
Avant 1.8 T quattro 180KM 132kW
Po poczciwej(22letniej) 80 będącej w moim posiadaniu 6lat przyszedł czas na zmianę nie z przypadku wybrałem znowu audi. Szukałem tym razem a6 mega auto stare 14lat ale jeśli chodzi o audi wiek niema większego znaczenia to auto w latach swojej świetności było wzorem do naśladowania.
~Darekx
Avant 3.7 V8 260KM 191kW
Świetny samochód rodzinny tak naprawdę bardzo bezpieczny i w lato i w zimę. W lato zawsze wszystko można bezpiecznie wyprzedzic ,a w zimę przyczepnośc z quattro jest niebywała .Tylko ważna informacja lepiej zainwestowac w CB bo można bardzo szybko jak się nie uważa stracic prawko .
~zenon.o
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zawsze marzyłem o audi, mając wcześniej VW i nie zawiodłem się, różnica między vw a audi to przede wszystkim jakośc wykończenia, dbałość o szczegóły, wygląd ogólny auta...vw jakby siekierą były robione...audi jednak ma coś w sobie...wsiadasz i czujesz, że to audi!
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Postanowiłem poczekać rok od zakupu auta do napisania swojej opinii: takiego komfortu jazdy, silnika, który jest niezawodny, takiej przestrzeni wewnątrz, a co nie bez znaczenia, wyglądu mimo wieku, który naprawdę nie odstaje od aut nowych - nie znajdzie się w innym aucie.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Avant
8,2
12,5
14,6
~Lukasz
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
jak nie bola cie koszty to naprawde polecam - przejedziesz 1000km w jeden dzien i bedziesz wypoczety! czasem przejechalem w jeden dzien 200km innym autem, bylem zmeczony i wszystko mnie bolalo, wsiadlem do a6, ruszylem... i zaczalem odpoczywac, i tak nastepne 400km :) powaznie!!
Audi A6 C5 Avant