Lista ocen Audi A6 C5 (393) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 446 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grabek
Sedan 4.2 V8 300KM 221kW
30 lat doświadczenia 4x4 quattro robi swoje.. niema auta które może się równać z audi bo audi napędy ma doskonałe i nie zawodne,a to co reprezentuje na drodze to subaru pozazdrości...
~ceks@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Chyba tylko pneumatyczne zawieszenie jest lepsze. Komfortowo sie jeździ. Ale do ścigania sie nie nadaje - za miękki i buja. Po sprowadzeniu poleciały prawie wszystkie wachacze.
~jurek
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Zawieszenie super.W brew opinii niektórych użytkowników o zużywaniu się wahaczy , przy montażu elementów dobrych firm (ja montuję TRW) mimo naszych dziur wytrzymuje ok 50 tys. km
~SCYZOR
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
wysoki komfort ,precyja prowadzenie , wysokie i czeste koszty napraw szczegolnie przednie go zawieszenia ,CITROEN MIMO PNEUMATYKI BYL TANSZY W SERWISIE I MNIEJ AWARYJNY !!!!!
~Raf
Sedan 4.2 V8 300KM 221kW
Doskonale się prowadzi w zakrętach.Napęd quattro polecam szczgólnie zimą.Przy dużych prędkościach pow. 220 należy mocniej trzymać kierownicę.Przydałby się servotronic.
~Felixoss
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
Trochę niepewnie się prowadzi i za miękko wchodzi w zakręty. To auto poprostu jest DUŻE. Nie jest to sportowy klasyk z nisko zawieszonym punktem ciężkości, tylko limuzyna.
~Domin
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
cos pieklnego to auto przy 200km/h płynie jak po maśle bez czymania kierownicy i na dodatek na takich drogach jak niestety u nas są pokonuje ta bryka je bez proplemu!
~alfred
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
na oryginalnym zawieszeniu samochod mial duze przechyly przy pokonywaniu szybkich zakretow wiec powinno byc przecietne , po wlozeniu sportowego z regulacja przeswitu- rewelacja
~KJUB75
Avant 3.0 V6 220KM 162kW
zawieszenie wielowachacz jest ok Ja jeżdżę tylko na lamerforderze wiadomo kosztuję ale odwdzięcza się żywotnością układ kierowniczy prawie jak w BMW
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Trzyma się drogi jak rzep psiego ogona. Zawieszenie drogie w naprawach, ale warte każdego wydanego grosza. Dzielnie przyjmuje wszystkie nierówności.