Lista ocen Audi A6 C5 (319) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 520 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chl
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Za niewielkie pieniadze mozna sobie kupic odrobine luksusu , ktora nie jest tak droga w utrzymaniu jak by sie moglo wydawac. Daje radosc z posiadania , ale nie radosc z jazdy ;) moze wersja s6 cos by zmienila w tym temacie.
~Endriu86
S6 Sedan 4.2 V8 340KM 250kW
powiem szczerze ze nie orientowałem się w jakiej cenie wychodziły te samochody prosto z fabryki w latach swojej produkcji... Na dzień dzisiejszy nie mam się co wstydzić nawet przy limuzynach z tego roku wiec jakość/cena uważam za....
~RS6
RS6 Sedan 4.2 V8 biturbo 450KM 331kW
kupując to autko dałem za nie przeszło 620000 złotych ale bez wahania dałbym za nie dzisiaj nawet milion bo jest to naprawde jedno z najlepszych aut na świecie i nie zamienił bym go nawet na maybacha czy ferrari
~bluesharp
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Genialny samochód. Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Wygląda bajecznie, a jeszcze lepiej się prowadzi. Niestety trzeba się liczyć z kosztami napraw wahaczy, no i wysokim spalaniem, ale moim zdaniem auto jest tego warte.
~kozaak.koz@op.pl ......... kozak.........
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
ja kupiłem auto nowe wiadomo teraz jest o wiele tanisze ale jestem zadowolony jak śię orientuje za kwote35 tys można mieć takie audi nie ma lepszego auta za tą cenę , każdy kto kupi taki samochód będzie zadowolony
~ProceSS
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
Samochod jak dla mnie jest rewelacyjny, ja wybralem silnik 2,8 poniewaz lubie szybkie samochody ale jezeli ktos potrzebuje samochodu dobrego samochodu z malymi kosztami utrzymania (porownujac do konkutentow), to A6 1,9 / 2,5 TDI
~Rado
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Nie rozumiem tego fenomenu postrzegania Audi w Polsce. Jak dla mnie ten samochód jest o wiele za drogi niż powinien. Jest wiele konkurencyjnych samochodów, które są tańsze i lepsze niż A6.
~Roman
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Audi zawsze było drogie. Ale w tych rocznikach było to jeszcze uzasadnione. Dziś nikt już takich aut nie produkuje. Mam obecnie nowszy model Audi i widzę już, że to nie jest ta sama jakość co kiedyś.
~Sylwek
RS6 Avant 4.2 V8 biturbo 450KM 331kW
Samochód 15-letni z wszelkimi zaletami i wadami za 50000 zł. Dla jednych idiotyzm, dla innych okazja.. Z uwagi, że chodzę swoimi ścieżkami (niekoniecznie racjonalnymi) wybrałem RS6 C5
~piwko365
Sedan 2.7 V6 biturbo 230KM 169kW
Swego czasu mega drogi. Teraz ceny niskie. To też pewien minus bo na auto stać tych, których potem nie stać na utrzymanie. Klepanie w stodole i naprawianie kombinerkami nie służy temu modelowi.