Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Sedan

prezess, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Audi A6 C5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
za 30 tys mozna juz kupic ladna A6, ja jestem bardzo zadowolony duzo miejsca bogate wyposazenie w standardzie ele. szyby lusterka fotele klima abs asr poduszki itd. auto prestizowe niezawodne swietnie wygladajace
Silnik jak to diesel dosc glosny na zewnatrz, w srodku przy niskich obrotach cisza nawet przy 150 km/h mozna spokojnie rozmawiac, chodzi rowno
skrzynia automat. niestety nadaje sie do wymiany, gdy jest zimna szarpie przy przelanczaniu z 1 na 2. Pozniej jest ok. przelancza bardzo plynnie, pozatym automat to bardzo fajna rzecz. Zawsze sie tego balem a teraz niechce auta bez automatu.
hm. mam sportowe zawieszenie wiec moje audi jest dosc sztywne, ale pomimo to jest wygodnie, duzy rozsraw kol i tak robi swoje.
nie narzekam... moze troche przy cofaniu trudniej niewidac konca auta
wszystko pod reka nie trzeba sie niczego uczyc szukac gdzie co jak sie wlancza, duzo schowkow w przednich i tylych drzwiach, miejsca na kubki z przodu i z tylu itp.
naprawde doskonale diesel nagrzewa sie naprawde szybko zima pod przejecheniu kilku "metrow" klimatronik zaczyna dmuchac cieplym powietrzem.
duzo duzo i jeszcze wiecej.....
od 3 tys troche glosno..
jak na auto wazace 1,5 tony pali srednio 8 litrow.
za te pieniadze mozesz kupic duzo mlodsza inna limuzyne np. omege c czy alfe 166 ale szybka traca na wartosci i sa bardziej awaryjne. moje audi ma 10 lat a tam nic nie piszczy nic nie stuka nieslychac zadnych plastikow itp, wszystko jest pod reka.. naprawde jest bardzo dobrze...
wymienilem przegub...zarowke...
nic