Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1999
Audi A6 C5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
głośno-kiedy jest zimny, później wszystko jest ok. Wszystkie filtry ,olej, płyn regularnie wymieniać (ja to robię co 7-8 tyś) żadnych problemów z silnikiem. polecam oleje \"mobil 1\" lub \"castrol\" 10w/40 syntetyk lub półsyntetyk. Nigdy mineralny to zabójstwo dla turbiny w tych silnikach. .
precyzyjna
bardzo komfortowo, ale trzeba o zawieszenie dbać i wymieniać na czas jego podzespoły.
jedynie mały problem z parkowaniem do tyłu. można się przyzwyczaić. zmieniłem lampy na xenon (żarówki 8500k + przetwornice)teraz jest super.
wszystko jest pod ręką , dużo schowków, bagażnik jest spory. mieści się wózek + bagaże naszej czteroosobowej rodziny na dwutygodniowy wyjazd.
jest bardzo dobrze. dwustrefowy klimatronik działa super (trzeba wymieniać filtr kabinowy) wtedy nie masz problemu z zaparowanymi szybami.
jest ok nawet na długie trasy
jak na diesla jest ok , przy 160km/h można spokojnie rozmawiać
moje audi po mieście pali ok 7.5l mam 18 calową felgę , opona 235/50 R18 większa już nie wejdzie. jestem mechanikiem i wszystkie naprawy wykonuję sam. oprócz wymiany rozrządu poważniejszych napraw nie było
mieszkam w Anglii i autko z 99r w bardzo dobrym stanie kosztuj z przebiegiem poniżej 100.000 mil około 3.500 funtów
brak
brak