Lista ocen BMW Seria 5 E60 Sedan (107) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xpablito
Sedan 2.0 520d 163KM 120kW
szyba mi sie odkrecila i opadla.. naprawilem w 10min. doswietlnie bagaznika i kable czujnika sie wyrobily i przetarly..tutaj dali **** po calosci! warto sprawdzic sobie to sprawdzic bo pozniej mozna miec problem jak otwieranie sie wysypie :/
~Koks
Sedan 525 d 197KM 145kW
Żadnych większych awarii jednak na tym aucie nie można oszczędzać 2tyś,3tyś to norma przy wymianie oleju filtrów i coś tam jeszcze drobnego w nieautoryzowanym serwisie zostawi się 1tyś, 1,5tyś. Trzeba pamiętać o wymianie kolektora po ok.150tś/km 1,8tyś zł.
~Łukasz Ożga bheesty@gmail.com
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Jest bardzo skomplikowanym samochodem, ale jak na stopień skomplikowania (znam go BARDZO DOBRZE pod każdym względem) trzyma się świetnie. Drobiagi... W zasadzie brak. Żadnych problemów z elektryką, szybami, lampeczkami itp.
~Prezes
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
No i tu sa schody mam auto po wypadku wiec z tym różnie, ale mam swojego mechanika z kompem i wszystko robi na bieżąco nie wiem jak bedzie dalej poki co sa pierdolki.jakies czujniki itp.błedy jak w kazdym aucie obecnych czasów.
~Darek
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
To już nie te BMW co kiedyś.Jakość wykonania gorsza niż w poprzednim modelu.Zmieniając rejestracje uszkodził się czyjnik parkowania(a nawet go nie dotknołem)700zł w plecy.Auta najlepiej \"Patrz na mnie i nie rusz mnie\"
~Joker
Sedan 4.4 545i 333KM 245kW
teraz jadę do serwisu za swoje pali mi sie serwis silnika i poduszka pasarzera,test na kody 125$ jak coś mniej powarznego to będe robił ,u nich a jak nie to mi zrobi ich mechanik u siebie w garażu zawsze trochę taniej będzie.
~Bs
Sedan 525 d 197KM 145kW
Po 5 latach (112000 km), przepaliły się styki w zespole żarówek tylnej prawej lampy, 1 wezwanie na akcję naprawczą do ASO (poprawa jakiejś izolacji instalacji elektrycznej), 1 wymiana żarówki H8 z przodu.
~Master
Sedan 530 d 231KM 170kW
I tu zaczynają się problemy. Coś skrzypi, stuka, a serwis robi z ciebie wała i mówi, że mycie z woskowaniem powoduje skrzypienie drzwi. TRAGEDIA. SERWISY BMW w Polsce to banda naciągaczy i oszustów.
~janusz cz.
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
1.bardzo denerwujące skrzypiące uszczelki w drzwiach samochodu. Wymagane smarowanie latem co drugi dzień,zimą rzadziej,to jest straszne serwis w Poznaniu bezradny. 2.wymiana czujnika PDC w tyle
~Bartek
Sedan 3.0 535d 272KM 200kW
Wiadomo klapki w kolektorze. Eksploatacja wachacze Zbierzność Zamek w drzwiach ( samochód sam się otwierał ) Czujniki poduszek Sterownik grzania świec
BMW Seria 5 E60 Sedan