Lista ocen BMW Seria 5 E60 Touring (68) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz
Touring 525 d 197KM 145kW
Tłumi trzaski na dziurach czy bruku, dobrze spasowane wnętrze nie wydaje dźwięków, silnik pracuje na niskich obrotach więc nawet przy dużych prędkościach nie jest hałaśliwy. Gdyby jeszcze obniżyć szum opon i powietrza byłoby doskonale.
~Grzegorz-Holandia
Touring 530 d 218KM 160kW
Jest to juz moja 4 BMW, wczesniej mialem E34, E34 i E39, ale zadna nie jest tak wyciszona jak ta. Przy predkosci 210km/h mozna normalnie rozmawiac, nie to co w Zafirze bo tam przy 150km/h - 160km/h trzeba bylo mowic troszeczke glosniej.
~Pakas
Touring 530 Xi 258KM 190kW
Tu można się przyczepić z uwagi na opony run on flat, które do najcichszych nie należą. Niestety. Ale też nie ma tragedii. Im bardziej załadowany tym ciszej się toczą. Powyżej 150 km/h zaczyna być słychać szum wiatru.
~Mariusz
Touring 530 d 218KM 160kW
Auto kupiłem używane i w uboższym wyposażeniu, najbardziej brakuje podgrzewania foteli i czujników parkowania poza tym wystarczające, ale zakres dostępnego w tym modelu wyposażenia to więcej niż ktokolwiek może potrzebować
~Zulu
Touring 520 d 177KM 130kW
O ile opory powietrza przy dużych prędkościach nie stanowią problemu to już odgłos silnika i praca zawieszenia przy niższych prędkościach bardzo daje się we znaki co nie przystoi do tej klasy samochodu
~Mietek
Touring 535 d 272KM 200kW
Doskonałe to mało powiedziane, silnik daje się usłyszeć dopiero przy 3000 obrotów a na trasie przy 180 km/h ma dopiero 2500 :) lekkie odgłosy z tyłu bo to kombiak a nie sedan ale generalnie cichutko :)
~Mewa
Touring 520 d 177KM 130kW
Na polskich drogach i przy naszej jakiści asfaltu to kiepsko jak sie dostanie troszke lepszej droki to ideal ale auto mam w polsce a nie GD czy Niemczech wiec ocena kipska bo halas dochodzi
~lukaszb
Touring 520d 163KM 120kW
Nie tak źle, ale też nie idealnie. Do F11 wiele brakuje - do Citroena C5 również. Jest lepiej niż w Renault Laguna 3 (dużo lepiej). Myślę że te 4 gwiazdki, to mocne 4. gwiazdki.
~Waldek
Touring 525 d 177KM 130kW
Bardzo cicho po odpaleniu jak i w trakcie jazdy. Nawet podczas gwaltownego przyspieszania nie ma ryku tylko pomruk. Co ciekawe radio podglasza sie wraz ze wzrastajaca predkoscia.
~Adam
Touring 525 i 218KM 160kW
Auto jest dość ciche, ale po latach uszczelki w drzwiach już mogą przepuszczać powietrze z zewnątrz i słychać czasami podczas jazy na autostradzie szum.
BMW Seria 5 E60 Touring