Lista ocen Chevrolet Aveo (455)

~Maciek1978
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
jak na auto do pzremieszcania sie z punktu A do punktu B idealne za ta cene i bogado wyposarzone malo awaryjne z doskonalym prostym i trwalym zawieszeniem. Dość wysoko zawieszone (jak na sedany) ale w miescie to sie przydaje. Na trasie troche zachowuje sie jak żagiel przy bocznych wiatrach trzeba uważać
~sebanan@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Silniczek Trochę słaby (poprzednio 1,8 w Espero) ale na swoją pojemność dosyć sprawnie się porusza (o niebo lepiej niż matiz) Zapala za 1 razem, pracuje równo i niewiarygodnie mało pali (ale matiz palił też koło 5 litrów/100km więc może to moja lekka noga). Przy spokojnej jeździe najlepiej pracuje pomiędzy 2-3 tyś obr/min. (Silnik)
~tomow
Chevrolet Aveo T300
Sedan 1.2 86KM 63kW
Samochód odbiega od standardu, który był do tej pory udziałem Chevroleta. To pierwszy samochód, który absolutnie mnie zaczarował. Wcześniej byłem przekonany do zakupu samochodu używanego. Chevy wszystko zmienił. Miałem tylko sprawdzić cenę...
~conductor
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Samochód atrakcyjny, nowoczesny, żwawy, oszczędny, tani w zakupie i eksploatacji, godna uwagi cecha łancuch metalowy rozrządu ktory sie wymienia raz na 200tys km!, niewielki świetny na warunki miejskie, bardzo przestronne wnetrze z przodu, podwyższona karoseria i dach.
3,3
~iksjack
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
Całkiem dobra dynamika. praca bez drgań . kolega przeprowadził na nim test ołówka polegający na postawieniu ołówka na sztorc (oczywiście nie na ostrym czubku ale z drugiej strony - dodaje by uprzedzić głupie komentarze , które i tak pewnie się pojawią) na pracującym silniku i ołówek nie spadł . Gdyby nie wpadka z zaworami to byłby b.dobry a tak to nieeee. (Silnik)
4,1
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Samochód pierwszy raz zobaczyłem jak już mi go przywieźli pod dom po zakupie. Wiec tak trochę zostałem nim uszczęśliwiony. Pierwsze wrażenie- ogromny silnik i kabina pasażerska, bardzo dużo miejsca na miejscu kierowcy. Drugi raz bym go nie kupił ale tylko dlatego że jezdze sam i po mieście a ten samochód jest za duży- a kupiłem go dlatego że znam poprzedniego właściciela i cena była na poziomie SC
~nata88
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
1 poduszka powietrzna (dla kierowcy), ABS, felgi stalowe 14\" , wbudowane radio/CD (nie podoba mi się to, że działa tylko wtedy gdy kluczyki są w stacyjce - tak, wiem że to dla bezpieczeństwa), 4 głośniki, podobno system ISOFIX do mocowania fotelika dziecięcego (nie wiem, nie sprawdzałam jak to działa)
4,1
~PanJan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Polecam to auto. Naprawdę dobrze się sprawuje. Nic się nie dzieje.
~tomasz
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Uważam, że Aveo sedan to bardzo ciekawa propozycja. Auto jest zwrotne, jeśli chodzi o jazde po mieście, w długie trasy można spokojnie zabrać rodzine i zapakować troche bagaży. Bardzo pożyteczna jest możliwość dzielenia tylnej kanapy. Jednak po całkowitym rozłożeniu oparć, jest dość mał wlot bagażnika, szczególnie gdy chcemy zapakować jakiś większy przedmiot.
~Adalbert
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
jestem bardzo zadowolony z tego auta i polecam wszystkim, którym nie zależy na tym, że auto to nie ma emblematu VW itp. Znajomi, którzy jeżdżą markami europejskimi w podobnym wieku często odwiedzają serwisy i nie chca sie do tego przyznać. Ja dotychczas nie miałem potrzeby. Jeżeli chodzi o decyzję, używany czy nowy, nie zastanawiać się i kupić marke Chevrolet bo naprawdę warto.
Chevrolet Aveo