Lista ocen Chevrolet Captiva I (56) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~conti3@gazeta.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Masa samochodu, opony, wysokie opory powietrza dla wysokiego auta robią swoje i nie ma możliwości żeby palił mało.Jak wykazują badania spalania, producenci testy robią w laboratoriach. Rzeczywiste spalanie jest o 30-50% wyższe dla każdego auta. Pali ile pali i tyle. Ceny części astronomiczne a czekanie na te części to historia.
~Cezar
SUV 2.0D 150KM 110kW
Z tym gorzej , ale coś za coś. W trasie jak jadę sam 8-9 , a w mieście, zależy w jakim, w warszawie to nie na kilometry a na moto-godziny się jeździ, a raczej stoi , przy \"normalnym miejskim 11-13. Przeglad to chyba 750 w Top Auto w Białymstoku (muszę przyznać że serwis bardzo dobry)
~biuro@tonbit.com.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jestem niemile zaskoczony. Wprawdzie jest to nowe autko (przebieg 400 km) ale na komputerku pokazuje średnie zużycie między 11,7 a 13,5 Trochę jeszcze poczekam jak nakręcę 1-2 tys. km, to sprawdzę metodą pełnego zbiornika. Ale na razie to niewiele ma wspólnego z tym, co piszą w parametrach technicznych.
~timb
SUV 3.2L 230KM 169kW
3 razy korzystałem z asitance(holowanie i sam zastepczy-tragedia).Koszty częsci-wymieniałem amortyzatory bo sie rozkalibrowały zaczepy i stukało-wysokie,i koszty serwisu wysokie. zuzycie paliwa wysokie ale kupując 3,2 benzynę automat wiedziałem ze bedzie wysoko.
~lasso
SUV 2.0D 150KM 110kW
dane producenta zaniżone o 20%, ale za to byli zbyt skromni przy osiągach. fabrycznie podają 186km/h ja pomykałem (niemcy) 210km/h (wg nawigacji 196km/h) może to tylko zasługa jakości paliwa, bo jakby mi spalił o 1l/100km mniej niż na naszym krajowym
~Kluczyk
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jeżdze spokojnie wykorzystując wysokie biegi, ale gdy trochę przycisnę zużycie rośnie o ok.0,5l/100km, robiłem próby w Niemczech i na tamtym paliwie zużycie spada o 1 l/100 km, wiele osób to potwierdza, nie tylko na ON ale też na PB95
~samochod dobry bo sluzbowy
SUV 3.2L 230KM 169kW
coż 230 KM i oszczednosc ha hah hah , kto posiada auto tego typu raczej liczy sie ze spalaniem w granicach 16l. chociaz raz odcinek 50 km udalo mi sie przejechac ze srednim spalaniem 11,9 !!! :):):) ale co to była za jazda ;)
~Paweł po 40 - tce
SUV 2.0D 150KM 110kW
W automacie w zimę pokarze nawet 16 litrów po mieście ale ogólnie jakieś 11 i w trasie 9 . Części eksploatacyjne raczej w normie chyba że padnie skrzynia to wtedy boli .
~REX RoD
SUV 2.0D 150KM 110kW
tempomat zwiększa spalanie. Żona ma niższe spalanie - kwestia wagi stopy :-). Wyniki spalania w ciągu roku eksploatacji w cyklu mieszanym, na trasach od 10 do 300 km
SUV 2.0D 150KM 110kW
spalanie w mieście znacznie powyżej 13 l (diesel 2.0, automat - samochód tylko z kierowcą i nie obciążony). Na trasie około 11l. Serwis potrafi tylko rozkładać ręce.