Lista ocen Chevrolet Epica (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yogi
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
za 6 latka zapłaciłem 22000zł. Auto ma wszystko co potrzeba. Spalanie wysokie ale LPG rozwiązuje ten problem. Uważam że za tą cenę wszystko jest na swoim miejscu. Pytanie czy czy chcesz takie auto. Wielką niezbyt zrywną kanapę z szerokim wyposażeniem ogromem miejsca. Dla mnie zaletą jest to że nie zwraca uwagi. Możesz zostawić otwarte na ościerz a nikt nawet głowy nie odwróci.
~Andrzej_W
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Przez to że wiele ludzi się boi takich samochodów i jest to niszowa marka można kupić bardzo dobry i nie wyeksploatowany egzemplarz którego właściciel również wyceni odpowiednio więcej. Unikać okazji. Jest cała masa wraków z cofniętym przebiegiem po zakupie których będziecie wypisywali głupoty że to muł i się psuje.
~Piotr
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Nie ma bardziej rozsądnego zakupu z uwagi na stosunek: cena, wygląd, wyposażenie. Polecam to auto, ale wyłącznie od polskiego właściciela, a nie sprowadzany najczęściej złom.
~meloman
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
porządne auto za b.rozsądną cenę. jako, że ich niewiele na drodze, wzbudzają niejakie zainteresowanie współużytkowników dróg, dla złodzieji auto nie jest żadnym kąskiem.
~clpimb@wp.pl
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Samochód za ponad 90 tyś zł (w promocji 75 tyś zł) oferuje nie wiele. Tylko 2 opcje wyposażenia, brak systemu ESP (za dopłatą ok 12 tyś zł)
~grandebilly@wp.pl
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Za bardzo dobrze wyposażoną limuzynę zapłaciłem tylko 72\'500 PLN (wyprzedaż egzemplarza z poprzedniego roku produkcji).
~ernig@poczta.pl
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
Przeciętnie , ale cena za wysoka jak na koreańczyka, Lepiej ma sie model z manualną skrzynią, ale podobno wygoda kosztuje.
~marko
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
samochód za stosunkowo małą kasę a naprawdę dobre materiały i spasowanie nie ma samochodów doskonałych ale ten jest godny uwagi.
~mlody750
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
trudno znaleźć lepszy stosunek ceny do oferowanych zalet pojazdu, komfortu i ekonomii uzytkowania.

Usterki Chevrolet Epica

Chevrolet Epica – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~RJ
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
po prostu idealne. dobre auto za rozsądne pieniądze. Przy tym wyposażeniu nie można narzekać.