Lista ocen Chevrolet Epica (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ernig@poczta.pl
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
Tragedja. Klimatyzacja tak wydajna że ciągle chodzę przeziębiony. Trudno wyregulować automatyczna klimatyzacje gdyż każde obniżenie o 1 stopień temperatury wewnątrz powoduje nadmierne przewietrzenie i ochłodzenie dmuchanego powietrza. Gdybym miał ocenić poszczególne urządzenia jak sprężarka czy wentylator to najwyższa nota , ale wszystko razem złączone w całoś daje fatalny efekt w lecie. Zimą ok szybkie nagrzanie wnetrza i utrzymanie stałej...
~mlody750
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
klima mrozi, a nie chłodzi. W upały rzędu 32 stC ustawialem klimę na 28 stC. Raz przypadkiem włączyłem klimę na 18 stC i myślałem że mi ramię odpadnie (2 dni mnie potem ręką bolała, a zorientowalem się po 5 minutach). Ogrzewanie z racji sporego silnika, też dość szybko zaczyna działać. Jedynie zimą przy temperaturach rzędu -15stC, silnik na jalowym biegu nie może się dogrzać - nawet jest problem z przełączeniem na LPG po 15 minutach takiej...
~Andrzej_W
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Klima tronik zawsze utrzymuje zadaną temperaturę. Co ciekawe dzięki czujnikowi promieni słonecznych (jak by ktoś nie wiedział to to "coś" na środku) wentylacja inaczej działa w słoneczne dni a inaczej np. w nocy.
~epica
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
klima latem cięko chłodzi pomimo czyszczenia i dobicia, ciężko wyregulować temp zimnego powietrza jak i gorącego brak skali pośredniej albo leci gorące albo chłodne
~LoneWolf
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
Klimatyzacja w zasadzie nie jest potrzebna do temp. ok 25-27 na zewnątrz. Nawiewy działają świetnie. Jak bedzie cieplej to zobaczymy.
~J. Sobczyk j.sobczyk@orange.pl
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Mam ręczną klimatyzację. Trochę wolno ochładza wnętrze natomiast na szybkich obrotach jest dosyć głosna. Ogrzewanie lusterek i przedniej szyby to jest to
~Tadek
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Ogrzewanie bardzo wydajne, klima najlepsza z jaką miałem do czynienia, mimo iż ręczna. Chłodzi 5 sekund po odpaleniu auta !
~expert791@gmail.com
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Bardzo dobrze, automatyczna klimatyzacja robi swoje, a ogrzewanie i odszranianie szyb i lusterek działają szybko i bezproblemowo.
~Grzegorz Śliż
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Dość szybko silnik nagrzewa się do temperatury roboczej. W aucie szybko robi się ciepło.

Usterki Chevrolet Epica

Chevrolet Epica – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Klimatyzacja mało wydajna, wiało słabo z nawiewów, z tyłu brak nawiewów, oprócz tych pod fotelami...