Oceny Chevrolet Lacetti Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Chevrolet Lacetti Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2009

~Gprp
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
5 gwiazdek - dlatego, że pomimo wad Lacetti - rozglądając się na rynku aut używanych - nie widzę żadnego innego auta którym chciałbym zastąpić posiadany przez siebie samochód. to nie jest tak, że Lacetti jest idealne, wręcz przeciwnie, ale ta jego prymitywność konstrukcji przekłada się bezpośrednio na niezawodność. oczywiście moje Lacetti się psuło i będzie się psuło (bardziej lub mniej) ale nowsze kompakty mogą psuć się jeszcze bardziej - a...
4,1
~KierowcaLacetti
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Autko bardzo fajne, przez czas który przejechałam uważam że jest naprawdę niezawodne. Jest niemożliwie praktyczny. Dla kogoś kto szuka wrażeń sportowej jazdy na pewno się nie sprawdzi, ale jeśli szukacie auta które ma Wam służyć (a nie Wy jemu :D) to sprawdzi się perfekcyjnie.
~Monia
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Po kilku spędzonych wspólnie latach, mogę szczerze przyznać, że autko jest bardzo dobre dla kogoś kto nie wymaga szaleństwa na drodze. Jestem bardzo mile zaskoczona spalaniem w trasie -auto na gaz (podczas ostatniego wypadu wakacyjnego ok. 160 zł/ 1000km). Mechanik? - tylko przy wymianie filtrów, chociaż ostatnio musiałam wymienić świece i węża płynu chłodniczego, ale to ze względu na swoje lata. POLECAM
~Kuba
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Witam Lacetti posiadam dwa lata i ogólnie mogę powiedzieć , że jestem zadowolony . Na razie nie zawiódł mnie nigdy , ma kilka wad ale nie są one jakieś duże ( np . czasami nie mogę włączyć klimy i ogrzewania tylnej szyby , pali sie check i poduszka ) Niestety karoseria nie jest rewelacyjna , ale w takiej cenie niedostanie się takiego autka.
~Szczepan
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
To moja druga opinia po 1.5 I 20kkm roku używania auta. Podsumowując - jestem bardzo zadowolony. Auto spełnia swoje wymagania, jest wystarczająco szybkie, ekonomiczne i co ważne - bezawaryjne. Nie zamierzam go póki co sprzedawać:)
~Ker
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo dobre auto, niski koszt utrzymania , cena cześć naprawdę niskie zwłaszcza zawieszenia. Chociaż zawieszenie bardzo trwałe dopiero po czterech latach wymieniłem sworznie wahacza i łączniki stabilizatora oraz końcówkę drążka kierowniczego. Robię średnio 15 tys rocznie
~GPRP
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
oceniam to auto drugi raz po pełnym roku użytkowania i 20tys. kilometrów. To nadal świetny samochód. Może trochę przesadziłem z tym spalaniem przed rokiem ale jednak nadal uważam, że jest odrobinę za duże. Bagażnik wystarczy tylko dla 2 osób i to też nie zawsze. Ale widziały gały co brały, więc nie mam prawa na to narzekać. Poza tym karoseria 5htb jest moim zdaniem bardzo ładna. I przy okazji świetnie zabezpieczona przed korozją.
~szczepan
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jestem z auta niezwykle zadowolony. Ma swoje drobne mankamenciki, ale po przejechaniu prawie 50tys km - sprawuje się doskonale.
~piotr
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Ma plusy i minusy, tanie czesci, wygodne, bardzo dobrze sie nim jezdzi, trzeba sie przyzwyczaic ze niektore elementy zyja swoim zyciem, np panel sterowania klimy i ogrzewania szyby tylnej...
~sz
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo przyzwoite auto. Kupiłem je, bo szukałem prostego, taniego, w miarę świeżego auta od pierwszego właściciela. Jestem 100% zadowolony ze swojego wyboru.
Chevrolet Lacetti Hatchback