Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Niby głośny ale cichy. Inni userzy tego auta mówią że ponad 120 jest głośno. A mnie wydaje się że to samo słysze przy 50 jak i 150 na godzine, słychać głośny silnik i tyle, przynajmniej nie ma problemu ze świszczącymi uszczelkami czy jakimiś przedmuchami w aucie. Nie ma co narzekać. Z resztą ludzie, po co niby macie radia w samochodach?? Po to żeby ładną muzyczkę grały :)
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Jeśli włączymy radio, nie słychać nic: audio jest tak przemyślane żeby zagłuszyć każdy, nawet najmniejszy szmer. Jeśli je wyłączymy, zagłuszy wszystko nawiew. A jesli wyłączymy nawiew zagłuszy wszystko... nasz oddech ;). Ale na wyższych obrotach silnik daje o sobie znać, lecz tak jest w każdym aucie.
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Słabo :( jak jadę sam to mniejszym autem. Voyagerem z rodziną, to go nie gonie, ale po 110 daje już znać o sobie. Na dłuższą trasę 100 i nie więcej. jest głośny przy obrotach 2500, ale to już jest minimum 120 km/h Zresztą, jak ktoś kupuje taką salonkę to nie po to żeby się ścigać na 400
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Ja posiadam wersję Infinity, stąd wyciszenie autka jakby lepsze od standardowego, na trasie spokojnie, ale jak się przekroczy 120 km/h to hałas się robi. No i stukot na zimnym i niskich biegach.
~Ala
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Slnik w grandzie 2.5 TD z 1999roku pracuje 100x glośniej niż w voyagerze z 1994 roku. Przy dłuższej jeździe można ogłuchnąć.
~Robson
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Silnik niesty jest zbyt głośny do czasu rozgrzania. Plastiki z tylu starsznie szybko sie wyrabiaja i skrzypia.
~wojtekgawron1@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Glosny gdy zimny i na niskich biegach przy rozpedzaniu, jednak kiedy sie rozgrzeje przy 90-100km/h wcale go nie slychac.
~maciek gg:2717183
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
dalbym 5 ale praca silnika przy wyzszych predkosciach nie jest zbyt cicha i to mnie troche meczy....
~Piotr Stepien
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Moze byc. NIe mam z tym problemu... Do 3 tys. jest cicho.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
7,4
~MACIO
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
GLOSNO W SRODKU JAK CHOLERA!MOZE DLATEGO, ZE MIALEM TEGO NIESZCZESNEGO DIESLA!
Chrysler Voyager III Grand Voyager